Amerikāņu modeli Džidžī Hadidu ir grūti nepamanīt. Šī blondā skaistule ar zelta auru un krāšņu dabiskumu, ko viņa izstaro modes aprindās darbojas jau kopš divu gadu vecuma, kad viņa pirmo reizi prezentēja zīmola Guess bērnu apģērbu. Turklāt, modele ierindojusies starp 50 pasaules skaistākajām un labākajām modelēm.

Taču modes zīmola Burberry rudens 2019 modes skatē, Džidžī Hadida uz skrejceļa kāpa kā sestā modele. Turklāt, neviens viņu neatpazina. Iespējams, tas bija viņas frizūras dēļ, frizieris un stilists Gvido Paulu tos bija veidojis tik bezgala zīdainus, tie vairs nebija blondi un pieres daļā veidoti kā mežģīnes. Varbūt viņa šķita tik sveša pateicoties grimam, ko veidoja modes mākslinieks un stilists Pat McGrath. Viņš bija izbalinājis modeles uzacis un ādu padarījis tik bālu kā elfam.

Taču iespējams, viņa bija kļuvusi tik sveša, jo patiesībā ir lieliska un prasmīga modele. Turklāt viņa zina, kā pielietot savu modeles talantu dažādos modes šovos.

Jāatzīst, ka modele Džidžī Hadīda nebija vienīgā pērle uz modes mākslinieka Riccardo Tisci zīmola Burberry modes skatuves. Viņš bija radījis patiešām perfektas apģērbu kombinācijas, kostīmus un aksesuārus kā sievietēm, tā vīriešiem. Neskaitāmas pērles bija redzamas apģērbos, kas apdrukātas ar gliemenēm, kurās atrodamas īstas pērles.

Tāpat modes mākslinieks izcēla, ka arī šajā sezonā būs aktuāli brūnie, melnie, baltie un sarkanie toņi. Turklāt, šajā sezonā tos papildina arī tādas toņu kombinācijas kā karaliski violetais un kašmira zaļais.

Viņš savā jaunajā apģērbu kolekcijā demonstrēja dažādu struktūru audumu sajaukumus, tā piemēram, āda, kokvilna un samts. Tradicionāli šis zīmols nav iedomājams bez logomānijas un izteiksmīgiem aksesuāriem. Tā piemēram vīriešu apģērbu kolekcijā radīti stilizēti džemperi un crossbody somas, kas vīriešiem piešķir jauneklīgu koledžas stilu.

Tāpat modes mākslinieka Riccardo Tisci jaunajā zīmola Burberry kolekcijā iespējams vērot, ka sezonā aktuāli joprojām ir klasiska piegriezuma stilizēti uzvalki sievietēm. Spilgtu krāsu aksesuāri un iespaidīgi, stilīgi un visnotaļ moderni apavi. Sezonā aktuālas dažādu krāsu mākslīgās kažokādas un vestes.

Un vēl viena sezonas aktualitāte – izteiksmīgi oranžas lūpas.