Tiso kundzes Vaska figūru muzejā iespējams aplūkot divu veidu vaska figūras – tādas, kas liek pārbaudīt divreiz, vai fīgūra patiešām ir izgatavota no vaska un tādas, kas izskatās svešas un pat biedējošas.

Kopš šīs nedēļas sākuma Tiso kundzes Vaska figūru muzejā iespējams skatīt jaunas Meganas Mārklas un prinča Harija vaska figūras. Tās veidotas iedvesmojoties no skaļajiem tabloīdu virsrakstiem, kas raksta par Meganas grūtniecību un karaliskās ģimenes Ziemassvētku tradīcijām.
Embed from Getty Images

Jaunās vaska figūras nebūt nav normālas statiskas figūras. Patiesībā figūru tēlos iejutušies divi aktieri, kuri uzvilkuši tradicionālus Ziemassvētku džemperus un milzīgas vaska maskas, kas tikai mazliet līdzinās Meganas un Harija sejai. Lai dzīvās figūras būtu vēl līdzīgākas Saseksas hercogu pārim, aktrise, kas uzvilkusi vaska masku, uzlikusi pat mākslīgu grūtnieces vēderu.
Embed from Getty Images

Tiso kundzes Vaska figūru muzejā iekārtota speciāla dzīvojamā istaba, kas dekorēta atbilstoši Ziemassvētku tradīcijām. Tā rotāta ar svētku egli, kamīnu, pie kamīna sakārtām tradicionālajām zeķēm un dāvanām. Šajā istabā fotogrāfijās sevi var uzņemt tūristi ar dzīvajām vaska figūrām. Dzīvās vaska figūras esot atzinušas, ka fotogrāfam pozējuši izvēloties Meganas un Harija tradicionālās pozas, kādās Saseksas hercogu pāris redzams fotogrāfijās.
Embed from Getty Images

Jāatzīst, ka prinča Harija maska ir patiešām baisa, un tā aktierim liek izskatīties kā nāvējošam maniakam no šausmu filmas. Vēl jo vairāk, šajās biedējošajās maskās, kas būtu lieliskas Helovīnu laikam, viņi izgāja Berlīnes ielās un apmeklēja Berlīnes Ziemassvētku tirdziņu.

Dzīvās vaska figūras nav vienīgās Meganas Mārklas un prinča Harija vaska figūras Tiso kundzes muzejā. Pirmās figūras tika atklātas jau šī gada maijā. To iedvesmas avots bija pāra izskats dienā, kad viņi paziņoja par saderināšanos.