Anglijas prinča Harija un viņa sievas Meganas Mārklas oficiālā vizīte Austrālijā turpinās. Šajās dienās laulātais pāris apmeklēja vienu no slavenākajām Austrālijas pludmalēm, kas ir slavena arī kā sērfošanas pludmale.

Tur viņi tikās ar biedrības “OneWave” biedriem, pārrunājot fiziskās un garīgās veselības nozīmi, kas gan princim Harijam, gan viņa brālim Viljamam, kā arī viņu sievām ir ļoti būtisks temats. Karaliskā ģimene pārstāv arī vairākas labdarības organizācijas, kas rūpējas par cilvēku fizisko un garīgo veselību.

Austrālijas pludmalē Meganu un Hariju sagaidīja krāšņi, sirsnīgi un koši – ar ziedu virtenēm un kopīgām sarunām pie iespaidīgajiem okeāna viļņiem.

Karaliskā pāra fani atzīmējuši, ka Megana un Harijs izskatās patiešām laimīgi. Sociālajos tīklos cilvēki raksta: viņi izskatās kā gluži parasts pāris, kuru mīlestība ir redzama visur – skatienos, žestos un pieskārienos. Viņi ir fantastiski!

Atgādināsim, ka nesen karaliskā ģimene oficiāli apstiprināja, ka Megana ir bērniņa gaidībās, kam pasaulē jānāk nākošā gada pavasarī.

Foto: