Kokteilis
Apbrīno

Foto: Megana Mārkla savu pirmo dzimšanas dienu hercogienes godā nosvin kāzās!0

Foto: RTR (LETA)

Vakardien, 4.augustā Megana Mārkla svinēja 37 gadu jubileju. Tomēr tā sanācis, ka Saseksas hercogienei savu pirmo dzimšanas dienas ballīti hercogienes statusā nācās pārcelt. Tas tamdēļ, ka tuvam prinča Harija draugam – Čārlijam Van Štraubenzem bija ļoti nozīmīga diena – šajā dienā viņš mija laulības gredzenus ar savu izredzēto Deiziju. Turklāt princis Harijs drauga kāzās bija uzņēmies arī līgavaiņa vedēja pienākumus.

Laimīgais pāris – prinča Harija draugs Čārlijs un viņa izredzētā Deizija:

Megana Mārkla bija ģērbusies stilīgā kleitā no zīmola Club Monaco, kuras cena ir aptuveni 700 eiro, ko viņa bija papildinājusi ar Philip Treacy cepuri un klača somiņu no Kayu Anna, un Aquazzura kurpēm.

Princis Harijs un Čārlijs kļuva par labiem draugiem, kad kopā mācījās Ludgrove Pret privātskolā. Harija un Meganas kāzās šī gada maijā Čārlijs bija viens no līgavaiņa vedējiem.

Megana Mārkla ar vīru, princi Hariju izskatījās ļoti stilīgi un harmoniski. Šajā dienā sirsnīgus apsveikumus no viesiem dzirdēja ne vien jaunais pāris, bet arī Megana, kurai šajā dienā bija dzimšanas diena.

Foto no Čārlija un Deizijas kāzu svinīgās ceremonijas:

LA.lv