Princis Harijs ir bijis garīgās veselības aizstāvis kopš 2016. gada, kad viņš kopā ar brāli, princi Viljamu un viņa sievu Keitu Midltoni aizsāka kustību “Heads together”, lai lauztu aizspriedumus par cilvēku garīgo veselību. Vakardien arī prinča Harija sieva Megana Mārkla pievienojās, lai atbalstītu ģimenes labdarības kustību un piedalītos 100 dienu mieram veltītā labdarības ceremonijā.

Megana un Harijs labdarības kustības organizētajā koncertā ieradās kā vienmēr sadevušies rokās. Atšķirībā no ierastajiem karaliskajiem lietišķajiem tērpiem, kā zināms, Meganai patīk neievērot tradīcijas, tādējādi mazliet pat kaitinot sava vīra vecmāmiņu, karalieni Elizabeti, ierodoties dažādos oficiālos pasākumos gana stilīgos tērpos. Patiesībā šie apģērbi Meganu padara vēl elegantāku un sievišķīgāku. Arī šoreiz, uz labdarībai veltīto pasākuma koncertu, Megana ieradās tērpusies dizainera Jason Wu debeszilā kleitā un zīmola Aquazzura kurpēs.

Savukārt princis Harijs bija tērpies klasiskā uzvalkā, ko itin veiksmīgi bija pieskaņots sievas kleitai.

Kāds nezināms avots no Kensingtonas pils šī mēneša sākumā medijiem paudis informāciju, kas apstiprina Meganas Mārklas grūtniecību. Šis pats avots informē, ka šī iemesla dēļ Henrijs un Megana atcēluši plānoto braucienu uz Austrāliju un Jaunzēlandi. Diemžēl karaliskā ģimene nav sniegusi komentārus par izskanējušo informāciju.

Pāris pasākumā piedalās, lai atzīmētu simtgadi pēc Pirmā Pasaules kara beigām un godinātu kara veterānus, kas aizstāvējuši valsti un pēc kara atgriezušies mājās.

Arī princis Harijs 10 gadus ir dienējis Britu armijā un arī aizvadījis divas misijas Afganistānā. Saskaņā ar informāciju, kas pausta karaliskās ģimenes tīmekļa vietnē, princis Hariijs turpina strādāt, atbalstot un veicinot atbalstu karavīriem un ievainotiem vīriešiem un sievietēm, kuriem nākas pielāgoties dzīvei pēc smagām traumām, kas gūtas karadarbības laikā.

Foto:

Video: