Visu pagājušo gadu Megana Mārkla ir cītīgi veidojusi savu karalisko identitāti. Vēl jo vairāk, kopš brīža, kad Megana ienāca karaliskajā ģimenē, un apgūstot karaliskās ģimenes modi, viņa savu hercogienes tēlu un personīgo stilu centusies veidot krasi atšķirīgu no Keitas Midltones personīgā stila. Neskatoties uz to, ka britu tabloīdi neskaitāmas reizes centušies apgalvot, ka Megana Mārkla centusies kopēt Keitas vizuālo tēlu, Keita atzinusi, ka to neesot izjutusi. Vēl jo vairāk, arī Keita ir palīdzējusi Meganai izstrādāt viņas personisko stilu un hercogienes tēlu. “Keita vienmēr ir līdzās, lai sniegtu padomu Meganai. Viņa ieteikusi neskaitāmus dizainerus un padomus, lai ievērotu karalisko protokolu,” skaidro karaliskās ģimenes preses sekretāre.

Foto: VidaPress

Meganai un Keitai ir pilnīgi atšķirīgas komandas, kas palīdz veidot un saplānot apģērbu komplektus ikdienai un publiskajiem pasākumiem. Megana joprojām turpina strādāt ar savu draudzeni un stilisti Džesiku Mulroniju. Džesika bija Meganas stiliste arī laikā, kad Megana vēl filmējās seriālā Ģēnijs uzvalkā. Džesika dzīvo Toronto, tāpēc viņa saplāno Meganas garderobi ilgtermiņā, pievēršot īpašu uzmanību viņas tērpiem karaliskās ģimenes publiskajos pasākumos. Turklāt viņa Meganu apciemo tikai periodiski!

Tikmēr Keitas Midltones uzticamā stiliste ir Nataša Arčere Džeksone. Keitas iecienītākie dizaineri un modes mākslinieki regulāri pirms oficiālajiem pasākumiem nosūta apģērbu paraugus uz Kensingtonas pili, kur dāmas tos pielaiko un izvēlas atbilstošākos, ko Keita vilks uz karaliskās ģimenes publiskajiem pasākumiem.

Foto: PA/SCANPIX/LETA

Jau kopš brīža, kad Megana ienāca karaliskajā ģimenē, viņa un viņas stiliste Mulronija zināja, ka Meganas personīgais stils tiks publiski salīdzināts ar Keitas Midltones personīgo stilu. Tieši šī iemesla dēļ, viņas apzināti veidoja maksimāli atšķirīgu tēlu, lai radītu unikālu Meganas garderobi. Lai gan, protams, abas dāmas atzīst, ka Keita ir iedvesmojusi viņas vadīties modē atbilstoši karaliskās ģimenes protokolam.

Karaliskā ģimene (no kreisās): karaliene Elizabete II, prinča Harija sieva Megana Mārkla, princis Harijs, princis Viljams un viņa sieva Keita Midltone. Foto: AP (LETA)

Jāatzīs, ka Keitas un Meganas stila atšķirības ir acīmredzamas. Megana ikdienā un publiskos pasākumos izvēlas vairāk melnu un citu tumšāku krāsu apģērbu, kamēr Keita apģērbos izvēlas spilgtas krāsas, izteiksmīgas apdrukas un košus pasteļtoņus. Turklāt abas izvēlas dažādu dizaineru apģērbus. Keita izvēlas tādu Eiropas dizaineru apģērbu, kā Emilia Wickstead un Erdem. Tikmēr Megana priekšroku dod amerikāņu zīmoliem, un visiem zināms, ka viņas iecienītākais modes zīmols ir Givenchy.

Abas hercogienes dodoties karaliskajās vizītes uz citām valstīm, priekšroku dod diplomātiskam apģērbam. Godinot valsti, viņas izvēlas vietējo dizaineru apģērbu.

Foto: