Kokteilis
Apbrīno

FOTO: Mārkla apmeklē dzīvnieku labturības organizāciju, tērpusies 35 dolāru vērtā H&M kleitiņā0

Foto: PA/SCANPIX/LETA

Trešdienas rītu Megana sāka samīļojot vairākus apburošus četrkājainos draugus. Saseksas hercogiene ieradās dzīvnieku labturības organizācijā Mayhew, kas nodarbojas ar četrkājaino draugu glābšanu un rūpējās par viņu labklājību. Kopš šī gada 11. janvāra Megana kļuvusi par šīs organizācijas patronesi. Tuvākajā laikā viņa apmeklēs arī citas organizācijas, kurām nu jau oficiāli kļuvusi par patronesi.

Megana, ierodoties oficiālajā vizītē, dzīvnieku labturības organizācijā Mayhew bija tērpusies 35 dolārus vērtā H&M zīmola smilšu krāsas kleitā, kas lieliski izcēla viņas skaisto grūtnieces vēderiņu un zīmola Emporio Armani krēmkrāsas mētelī.

Dzīvnieku labturība Meganai ir ļoti tuvs jautājums. Viņa pati ir divu adoptētu suņu saimniece. Viens no viņas suņiem ir bīgls Gajs, bet otrs – labradoru šķirnes suns Ozs, kuru Megana kopā ar princi Hariju adoptēja no dzīvnieku patversmes. Kensingtonas pils preses sekretārs informējis medijus, atzīstot, ka hercogiene jau sen apzinājusies savu īpašo saikni ar dzīvniekiem. Turklāt vēl pirms viņa kļuva par Saseksas hercogieni, viņa tāpat atbalstīja dažādas dzīvnieku patversmes, glābšanas dienestus un labturības organizācijas Losandželosā.

Foto:

LA.lv