Kokteilis
Apbrīno

FOTO: Lielbritānijā iespējams iegādāties lētu Keitas Midltones saderināšanās gredzena kopiju0

Foto: AP/ SCANPIX/ LETA

Budžeta versijā tagad iespējams iegādāties vienu visslavenāko pasaules gredzenu kopijām. Lielbritānijā tagad par aptuveni 22 eiro iespējams iegādāties prinča Viljama sievas Keitas Midltones saderināšanas gredzena kopiju.

Šobrīd Keitai piederošais saderināšanās zīmola “Garrard” gredzens ir izgatavots no baltā zelta, tajā iestrādāts ir 12 karātu safīrs un briljanti. Tiek lēsts, ka tā vērtība sastāda aptuveni 320 tūkstošus eiro. Šo gredzenu savulaik prinču Viljama un Harija mammai, princesei Diānai uzdāvināja viņas vīrs – princis Čārlzs. Pēc princeses Diānas traģiskās nāves, gredzens pārgāja mantojumā viņas vecākajam dēlam – princim Viljamam un viņš to uzdāvināja Keitai, kad viņu bildināja.

Šobrīd veikalu “Marks & Spencer” tīklos iespējams iegādāties šī gredzenu relatīvu “kopiju”. Tas ir pārklāts ar platīna pārklājumu un oriģinālo dārgakmeņu vietā tas izrotāts ar zilas un baltas krāsas kristāliem. Tā cena Lielbritānijas veikalu tīklos ir aptuveni 22 eiro, tiek ziņots izdevumā “The Sun”.

Princese Diāna un princis Čārlzs 1981.gadā – Diānas pirkstu rotā Čārlza dāvinātais gredzens:

Foto: AP/ SCANPIX/ LETA

2010.gadā princis Viljams paziņoja par saderināšanos ar Keitu Midltoni. Mīļoto Keitu viņš bildināja, pasniedzot savulaik princesei Diānai piederošo gredzenu:

Saistītie raksti
Foto: AP/ SCANPIX/ LETA

Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

LA.LV Aptauja

Vai tu gribētu sev vai dāvanai iegādāties Keitas Midltones gredzena kopiju?

  • Kam tas vajadzīgs?
  • Nekad nepērku "pakaļdarinājumus"
  • Nezinu

LA.lv