Kokteilis
Baudi

FOTO: līdzjutējiem un skatītājiem klātesot, grupa “Sudden Lights” prezentē otro albumu un izsludina koncertu tūri0

Foto: Andris Barbans

Grupa “Sudden Lights” pagājušās nedēļas izskaņā izdeva otro studijas albumu “Vislabāk ir tur, kur manis nav”, pulcējot piektdienas vakarā draugus, fanus un tuvākos cilvēkus tirdzniecības centrā “Spice”. Kā arī grupa izsludina koncertu tūri “Vislabāk ir tur, kur manis nav” pa Latvijas lielākajām pilsētām. Albums pieejams populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs – Spotify, iTunes, Apple Music, Deezer un Amazon.

“Vislabāk ir tur, kur manis nav” albumā grupa turpina debijas ierakstā “Priekšpilsētas” iesākto, izkopjot savu skanējumu un rokrakstu, jaunā muzikālā kvalitātē, eksperimentējot ar dziesmu formām un noskaņu daudzveidību. Tas sarakstīts grupas radošajās nometnēs 2018. gada vasarā un ierakstīts vairākās ierakstu sesijās 2019. gada pavasarī “The Sound Poets studio” kopā ar producentu Jāni Aišpuru.

“Vislabāk ir tur, kur manis nav” – tā ir sajūta, kas cilvēku nekad nepamet, ka dzīve notiek kaut kur citur. Albums ir aicinājums atmest lieko, izbēgt no pilsētas trokšņiem un dzīvot sev un savam priekam. Grupas solists Andrejs Reinis Zitmanis stāsta: “Dziesmu teksti ir par indivīda pašizziņu, tādu kā sevis kā cilvēka personības izpēti un iekļaušanos sabiedrībā modernajā pilsētas pasaulē.”

“Šo albumu jau kopš pirmās sesijas rakstījām kā vienu veselumu, tāpēc tas ir vienotāks nekā pirmais mūsu albums. Arī visi teksti šoreiz ir rakstīti vienā valodā – latviski,” par albumu stāsta ģitārists Kārlis Matīss Zitmanis.

Mūzikas radīšanā piedalījusies grupa “Sudden Lights”, kuras sastāvā ir Andrejs Reinis Zitmanis, Kārlis Matīss Zitmanis, Mārtiņš Matīss Zemītis un Kārlis Vārtiņš, producents un līdzautors Jānis Aišpurs, albuma ierakstu miksu radīja Krišjānis Geidāns, Reinis Kārkliņš un Arnis Račinskis un albuma ierakstu masteru – Kaspars Ansons. Albuma dizaina autors Kristaps Zelmenis.

2020. gada februārī grupa aicina uz koncertiem tūres “Vislabāk ir tur, kur manis nav” ietvaros pa Latviju, iezīmējot kartē pilsētas, kurās ir meklējamas mūziķu senču saknes. Koncertos skanēs skaņdarbi ne tikai no jaunā albuma, bet arī pirmā studijas albuma “Priekšpilsētas”.

Grupa "Sudden Lights" laiž klajā savu otro albumu
Saistītie raksti

Koncertu tūre noslēgsies ar lielkoncertu Rīgā “Hanzas peronā”, kur gaidāmi dažādi muzikāli pārsteigumi.

21.februārī – Valmieras Kultūras centrs
28.februārī – Kultūras nams “Wiktorija”
7.martā – Alūksnes Kultūras centrs
20.martā – “Hanzas perons”

Biļetes pieejamas internetā aula.lv.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Magone ir pārliecināta: “Pēc paražām piektdienā nevar sākt neko jaunu”
6 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: vācietis Jorans uzraksta sirsnīgu dziesmu par savu suni, kurš “ir letiņš”
7 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Augstprātīgi? 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kuru “iedomība” patiesībā ir tikai ārējā maska
23 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VK
Vita Krauja
Kultūra
Kam skan Dieva stabules. Saruna ar Vari Braslu
Intervija 1 stunda
LE
LETA
Dabā
Latvijā ieplūdīs silts gaiss no Āfrikas: laika prognoze trešdienai
1 stunda
OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Olafs Zvejnieks: Budžeta “Pandoras lāde” un … valdības goda glābšana
1 stunda
LA
LA.LV
Kultūra
Mūzībā aizgājis “Cīrulīšu” autors Harijs Gulbis
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Nemiro paziņo, vai Latvijai jāpiedalās izstādē “Expo 2020 Dubai”
32 minūtes