Kokteilis
Apbrīno

FOTO: Lēdija Gāga nokrāso zilus matus, lai pieskaņotu tos savai Pelnrušķītes kleitai0

Foto: RS/SCANPIX/LETA

Tas nav nekas pārsteidzošs, ka Lēdija Gāga uz kārtējo balvu pasniegšanas ceremoniju ierodas šokējoši pārsteidzošā tērpā. Un tieši tā, ari uz “Zelta globusu” pasniegšanas ceremoniju Gāga ieradās milzīgā Pelnrušķītes tēlā.

Aplūkojot Lēdijas Gāgas tērpu, top skaidrs, ka viņa iedvesmojusies no iemīļotās multfilmu varones Pelnrušķītes. Viņa bija tērpusies mākoņu zilā zīmola Valentino kleitā ar izteikti garu šlepi. Taču pārsteidzoši tas, ka viņa nokrāsojusi tikpat zilus matus kā viņas kleita, lai tos pieskaņotu savai kleitai.

Filma Zvaigzne ir dzimusi tika nominēta piecām galvenajām nominācijām: labākā oriģināldziesma, labākais režisors, labākā dramatiskā filma, labākā aktrise dramatiskā filmā un labākā aktrise komēdijā vai mūziklā. Lēdija Gāga jau ir viena “Zelta globusa” īpašniece nominācijā labākā aktrise dramatiskā filmā. Filma saņēma “Zelta globusu” par labāko oriģināldziesmu – “Shallow”.

Jāatzīst, ka Lēdija Gāga par “Zelta globusa” saņemšanu izrādīja patiesu prieku. Par to liecināja fotogrāfija, ko sociālajā tīklā Instagram publicēja Lēdijas Gāgas mīļotais vīrs Kristians Karino. Gāga tika nofotografēta pamostoties pulksten 12:30 un ēdot brokastis gultā pēc “Zelta globusu” ceremonijas. Fotogrāfijā Gāga redzama kaila, apķērusi savu “Zelta globusu” nomināciju un ēdot brokastu pārslas.

 

View this post on Instagram

 

what a rager. ❤️

A post shared by @ christiancarino on


Parasti slavenības pēc šādām apbalvošanām dodas uz brokastu branču kādā populārā, pieczvaigžņu restorānā, taču viņa brokastīm izvēlējusies augļu brokastu pārslas ar pienu! Neticami.

Foto:

LA.lv