Vakardien kokteiļbārā Herbārijs norisinājās ekskluzīvā igauņu rotaslietu zīmola New Vintage by Kriss jaunākas kolekcijas Be a Mermaid prezentācija.

Rotaslietu zīmola New Vintage by Kriss autore ir igauņu rotu māksliniece Kriss Eglite. Pasākuma laikā modes redaktori, blogeri un influenceri varēja iepazīties ar rotaslietu dizaineres pieredzi un iedvesmas avotiem kolekciju tapšanā, kā arī aplūkot New Vintage by Kriss jauno vasaras kolekciju Be a Mermaid.

Prezentācijā piedalījās tādas sociālo tīklu slavenības kā Agnija Grigule, Brigita Dambe, Aļona Grevcova, Sofija Lukjanska, Alina Keller, Katerina Malgina, Anna Turanova, Elizabete Gorina, kā arī modes students un blogeris Andrejs Šemeļevs un dzīvesstila blogere Līga Andžāne, izdevniecības Rīgas Viļņi galvenā modes redaktore Olga Kolotova, stiliste un dizainere Indra Salceviča, skaistuma redaktore Dace Kaņepe, modes māksliniece Dace Bahmane-Krieviņa, žurnāla Lilit redaktore Ulla Vaite, žurnāla Pastaiga.ru galvenā redaktore Jeļena Vlasova, Jeļena Šeinina, juriste Tīna Lūse, dziedātāja un radio personība Marta Grigale, kā arī stilistes Anita Altmane un Līga Vekmane.

Jau kopš radīšanas brīža zīmola New Vintage by Kriss mērķis ir piedāvāt smalkas, delikāti rotaļīgas un sievišķīgas bez banalitātēm. Šī zīmola rotaslietas ir askētisks aksesuārs, kas neuzbāzīgi akcentē personību un iedvesmo ik dienu, uzrunā plaša vecuma auditorijas dāmas un kalpo arī kā gaumīga dāvana

Jaunās kolekcijas Be A Mermaid moto ir: “Vienmēr esi pati!” – vienīgais, ja vari būt nāriņa, tad vienmēr esi nāriņa! Kolekcijā māksliniece iedvesmojusies no nāriņu gribasspēka, skaistuma un brīvības, un tās tapšanā izmantoti korāļi, hovlīts un pērles.

“Rīgai vienmēr ir bijusi īpaša vieta manā sirdī, tāpēc mani patiesi saviļņoja iespēja savu jauno kolekciju prezentēt kokteiļbārā Herbārijs. No bāra redzami pilsētas skati lieliski saderēja ar rotaslietu vasarīgajiem dizainiem. Bērnībā bieži viesojos Rīgā un Jūrmalā, jo apmeklēju tenisa turnīrus, tāpēc šīs vietas man saistās ar bērnības nostalģiju. Tā kā esmu precējusies ar latvieti, tad Rīgā viesojamies daudz biežāk nekā bērnībā. Mūsu meitas var satikt savu omi un pierast pie latviešu valodas, saka Kriss Eglite.

Foto no pasākuma: