Kokteilis
Stilo

FOTO: Krāšņā ballītē LMT piesaka jaunākos Samsung viedtālruņus Latvijā0

Publicitātes foto

Ar dzirkstošu atklāšanu LMT Brīvības centrā, kurā pulcējās tehnoloģiju entuziasti un iedvesmotāji, arī Latvijā sākās Samsung jaunāko premium klases viedtālruņu ēra no Galaxy S10 sērijas. Kopš šodienas Galaxy S10, Galaxy S10+ un Galaxy S10e iepriekšpārdošanā jau pieejami visās LMT tirdzniecības vietās Latvijā.

Galaxy S10 premium klases tālruņi ir jaunums, kuru novērtēs ikviens prasīgs un aizrautīgs tehnoloģiju lietotājs,” norāda LMT Retail & Logistics valdes priekšsēdētājs Rinalds Kalniņš.

Galaxy S sērija bijusi premium inovāciju vēstnese jau kopš tās atklāšanas pirms desmit gadiem – piedāvājot lietotājiem izcilu pieredzi un izvēles iespēju atrast sev vispiemērotāko telefonu. Galaxy S10 izriet no līdzšinējā mantojuma un piedāvā jaunākās paaudzes displeju, kameru un veiktspējas inovācijas. Ar četrām premium klases ierīcēm, kur ikkatra ir radīta, lai pielāgotos mūsdienu lietotājam, Samsung izmanto desmit gadus ilgušās nozares līderpozīcijas pieredzi, lai ieviestu jaunu viedtālruņu tehnoloģijas laikmetu,” saka Māris Ķikāns, Samsung Electronics Baltics tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs.

LA.lv