Kokteilis
Apbrīno

FOTO: komiķis no Krievijas Jūrmalā sapulcē slavenības un māksliniekus0

Publicitātes foto

Šīs nedēļas sākumā, Dzintaru koncertzālē ar lieliem panākumiem notika Comedy Club rezidenta, “barda – humorista” Semjona Sļepakova radošais vakars. Mākslinieks tika sagaidīts ar vētrainiem aplausiem, taču skatītājus gaidīja pārsteigums tikšanās ar Ivanu Urgantu un citiem slaveniem Sļepakova kolēģiem.

Semjons Sļepakovs ne tikai aizrāva Jūrmalu ar savu enerģiju un humoru, bet arī dāvāja skatītājiem veselas divas neaizmirstamas tikšanās: viesus sveica arī mūziķa slavenie kolēģi Sergejs Svetlakovs un Ivans Urgants. Tāpat skatītāju zālē atradās populāri cilvēki. Koncertu apmeklēja Krievijas aktieris Leonīds Jarmoļņiks, grupas “Mumiy Troll” līderis Iļja Lagutenko, teātra un kino aktieris, humorists Genādijs Hazanovs un daudzi citi.

Pirms koncerta iznākot uz skatuves, Sļepakovs paziņoja, ka ļoti mīl Jūrmalu, bet Dzintaru koncertzāle viņam ir vissvarīgākā. Pēc tam kopā ar Maskavas labāko mūziķu grupu, mākslinieks savā neatkārtojamajā stilā un ar viņam vien piemītošo nesatricināmo sejas izteiksmi izpildīja jau zināmus hitus, kā arī jaunas kompozīcijas par aktuālām tēmām – ierēdņiem, naftu, sievietēm leksusā, piektdienu un kaimiņiem. Programmā bija viss: gan viegla paškritika, gan aizraujošas dziesmas, gan arī sirsnīgas sarunas par dzīvi. Skatītāji bija sajūsmā.

Sļepakova daiļrade ir savdabīga — humoristisku dziesmu žanrā viņam šodien neviens nespēj līdzināties. Ne velti Semjonu dēvē par “tautas dzejnieku”: viņa darbi ir ļoti aktuāli un bieži tiek citēti, jo balstās ikdienišķās dzīves tēmas, ko saprot plaša auditorija. Pats mākslinieks daudzkārt ir teicis, ka viņam nav aizliegtu tēmu. Ikdienas jociņi mākslinieka darbos veiksmīgi sadzīvo ar filozofiskām pārdomām, un tieši tas padara viņa daiļradi tik daudzšķautņainu.

Semjons Sļepakovs lielākoties ir zināms kā humoristisku dziesmu autors un izpildītājs, taču tās nav vienīgās mākslinieka nodarbes. Viņš bijis KVN komandas “Pjatigorskas izlase” kapteinis, savu pirmo mūzikas albumu ierakstīja 2005.gadā, bet 2006.gadā kopā ar Comedy Club rezidentu Gariku Martirosjanu un TNT producentu Aleksandru Dulerainu īstenoja projektu “Наша Russia”. Sļepakvos kā producents darbojies šādos projektos “Mājas arests”, “Наша Russia. Likteņa olas”, “Universitāte”, “Interni”, “Universitāte. Jaunās kojas”, “SašaTaņa” un “XB”. Sļepakovs ir Comedy Club rezidents, projekta Comedy Battle pastāvīgais žūrijas loceklis, scenārists, kā arī komēdiju aktieris.

Saistītie raksti

Sļepakova ritmētajos tekstos ir satīra un dzēlības, naivi, taču vienmēr aktuāli jautājumi, kas mijas ar izsmalcinātu, reizēm arī rupju humoru. Tieši tas padara mākslinieku bezgalīgi interesantu skatītājiem.

Komiķis Semjons Sļepakovs Jūrmalā sapulcē slavenības
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Labdarības ballē muzicēs izcili mūziķi un tiks izsolīta Džemmas Skulmes glezna
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: sabiedrībā zināmas personības aicina svinēt bez alkohola
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Princis Viljams un karaliene Elizabete šokēti par Harija un Meganas rīcību: dokumentālajā filmā ar asarām acīs viņi stāsta par problēmām karaliskajā ģimenē
10 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Cienīgtēvs neatzīst grēku: par cilvēka sabraukšanu uz apsūdzēto sola nonācis mācītājs 1
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Neskaidras kodīgas vielas dēļ Juglā no daudzstāvu nama evakuē iedzīvotājus
7 minūtes
LE
LETA
Latvijā
ECT pret Latviju vērsies vīrietis, kuru tiesā 25 gadus pēc zādzības izdarīšanas
6 minūtes
AG
Aleksejs Grigorjevs
Pasaulē
Aleksejs Grigorjevs: Krievu nācija ir slima
2 stundas
ZE
Zane Eniņa
Latvijā
“Latvijas lepnuma” laureāti izraudzīti!
44 minūtes