Kokteilis
Apbrīno

FOTO: kļūstot par precētu vīru un tēvu, princis Harijs strauji sācis zaudēt matus0

Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA

34 gadus vecais princis Harijs ir zaudējis britu karaliskās ģimenes dumpinieka slavu. Notikušās pārmaiņas ar Lielbritānijas karalienes Elizabetes II mazdēlu tomēr nebūt neiepriecina visus.

Princis Harijs savulaik tika uzskatīts kā ietiepīgs dumpinieks – viņš rīkoja skaļas ballītes, mainīja draudzenes un nekad nebaidījās pārkāpt karaliskos protokolus. Taču beidzamajā laikā Saseksas hercogs ir kļuvis mierīgs, nosvērts un ļoti “pareizs”. Šīs izmaiņas, kas notikušas ar princi Hariju, ir pamanījuši ne tikai briti, bet arī citur pasaulē dzīvojošie prinča fani.

55 gadus vecais parlamenta biedrs Naidžels Faradžs izteicis savu viedokli. “Tas ir trakums! Tas nav tas Harijs, tas jaunais un kaislīgais Harijs, kurš ģērbās reizēm pārāk nepiedienīgi un uzkrītoši. Tas nav tas Harijs, kurš pats par sevi bija daudz populārāks par visu Lielbritānijas karalisko ģimeni kopumā,” – tā sacījis partijas līderis Naidžels Faradžs izdevumam “The Guardian”.

Taisnības labad jāteic, ka tas ir tikai viens viedoklis, jo liela daļa britu uzskata, ka līdz ar pārmaiņām prinča Harija dzīvē, kad viņš kļuva par precētu vīru un tēvu, viņš ir kļuvis pašpārliecinātāks, atvērtāks un smaidīgāks. Jā, un pieklājīgāks.

Briti pamanījuši gan vēl kādas izmaiņas, kas notikušas ar princi – pēc ģimenes dzīves uzsākšanas un apprecēšanās ar Meganu Mārklu viņš ir strauji sācis zaudēt matus. Kā zināms, parasti tas notiek, kad cilvēka dzīvē palielinās stress un uztraukumi. Taču, kuram gan jaunajam tētim tādi negadās!

Princis Harijs kopā ar brāļa sievu, Keitu Midltoni 2011.gadā:

Saistītie raksti
Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

Princis Harijs šī gada jūlijā:

Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA

LA.lv