Portāls kokteilis.lv jau informēja, ka mūziķis Andris Kivičs ir pārtraucis savas 8 gadus ilgās attiecības ar sievu Madaru Kiviču, un uzsācis jaunas attiecības ar skandalozo žurnālisti Lieni Skulmi. Turklāt Andris atklājis, ka pēdējo gadu dzīvojis nepilnvērtīgā ģimenē, taču šobrīd beidzot ir no jauna ir iemīlējies, uzsācis kopdzīvi ar jaunu mīļoto sievieti un pāris kopā audzinot 6 bērnus.

Pāris arī nebūt vairs nekautrējas un sociālajos tīklos publicētas pirmās kopīgās fotogrāfijas. Top skaidrs, ka gan Andris, gan Liene savas jaunās attiecības vairs nebūt neslēpj.

Uzreiz pēc Jaungada svinībām 2. janvārī, Andris savā Facebook profilā publicējis fotogrāfijas, kurās redzams, ka abi mīlnieki sev uz rokas uztetovējuši vienādus tetovējumus ar mīļotā partera iniciāļiem un uzrakstu soulmate (dvēseles radinieks). Pats Andris par to raksta, ka viņam tā esot gribējies.


Kāda komentētāja vērš uzmanību uz to, ka skumji, ka Andris nav aizdomājies, kā būs viņa mazajām meitenēm to visu lasīt kādreiz internetā, kad viņas nolems parakāties un pameklēt informāciju, lai noskaidrotu – kā tad tur īsti ir bijis. Uz ko gan Andris, gan Liene atbildējuši diezgan rupji un augstprātīgi. Un sievietes komentāru Andris atbildējis: “Negribi manus bērnus pieskatīt uz vienu dienu nākošnedēļ?Tad es noticēšu, ka Tev rūp mani bērni.”

Komentētāji arī vērš uzmanību uz to, ka šobrīd presē un sociālajos tīklos pieejamā informācija ir viens no iemesliem, kāpēc tauta Andri Kiviču svītroja nesenajās Saeimas vēlēšanās.

Šajos Ziemassvētkos Andris Kivičš publiskoja fotogrāfijas savā Facebook kontā, kurās redzams, ka svētkus Kiviča jaunā ģimene pavadījusi kopā. Pie svētku eglītes pulcējušies visi trīs Kiviča bērni un trīs Lienes Skulmes bērni. Ziemassvētkus Liene ar Andri pavadījusi kopā ar visiem abu sešiem bērniem – Andra Kiviča un sievas Madaras divām meitām, kā arī dēlu no attiecībām ar stilisti Danu Dombrovsku, savukārt Lienei no iepriekšējās laulības ar Ārenu Skulmi ir trīs meitas. Fotogrāfijas liecina, ka svētki aizvadīti ģimeniskā un sirsnīgā gaisotnē.