Nesen Holivudas zvaigzne Silvestrs Stallone kopā ar ģimeni – sievu un trim viņu meitām atpūtās Francijas dienvidos un savos sociālajos tīklos ģimenes locekļi labprāt dalījās ar šī ceļojuma bildēm, tā iepriecinot savus fanus.

Aculiecinieki stāstījuši, ka redzējuši ģimeni kopā, kas izskatījušies ļoti laimīgi, staigājot pa Francijas pilsētiņu Sentropēzu un vakarā pludmalē gaidot saulrietu.

Every day is, Happy Father’s Day!

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone) on

Dženifera Flavina ir Silvestra trešā sieva un laimīgā laulībā abi dzīvo jau 21 gadu, neraugoties uz iespaidīgo vecuma starpību – Dženifera par savu vīru ir 22 gadus jaunāka. Amerikāņu modele aktierim ir dāvājusi trīs meitas – Sofiju, Sistinu un Skārletu.

My daughter @sistinestallone and I playing a Very BIG game of chess on the hotel roof!!! … She won…

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone) on

New photo. Father and daughter @officialslystallone @sophiastallone

A post shared by Sylvester Stallone (@theslystallone) on

Happy Birthday to our beautiful , kind and generous @sistinestallone !!!

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone) on

Skaistā sieva un apburošās trīs meitas esot īsts mīlestības, iedvesmas un prieka avots – neskaitāmās intervijās apgalvojis 72 gadus vecais aktieris.

Pirmā laulība Silvestram bija ar amerikāņu aktrisi Sašu Zaku, šajā savienībā pasaulē nāca divi dēli – Seidžo un Serdžo. Bet otrajās attiecībās un savienībā ar modeli un aktrisi Brigitu Nīlsenu Silvestram bērnu nebija.