Pasaules slavenā amerikāņu aktrise Ketrīnai Heigla nācies taisnoties savu fanu priekšā par to, ka viņa savā “Instagram” kontā izvietoja vairākas fotogrāfijas no kapsētas, kurp viņa bija atbraukusi ar savu dzīvesbiedru, lai apmeklētu savus mirušos radiniekus.

Heigla bija devusies pie sava brāļa kapa, kurš gāja bijā 1986.gadā auto avārijā. Aktrise uztaisījusi vairākus selfijus kapsētā un veltījusi arī amizantus parakstus pie šīm bildēm.

Tā, piemēram, pie kādas fotogrāfijas viņa pozē pie eņģeļu statujām un raksta: “Paspēju parunāties ar meitenēm…”:

Bet viņas vīrs, 38 gadus vecais dziedātājs un aktieris Džošs Kellijs izvietoja video, kur viņš staigā garām kapu kopiņām ar “iedomātu draugu”:

Here’s the one with sound !! @katherineheigl audio is a must

A post shared by Josh Kelley (@joshbkelley) on

Uzreiz pēc šo fotogrāfiju publicēšanas aktrise saņēma kritiku. Viņas fani šos attēlus nosauca par “necienīgiem” attiecībā pret mirušajiem cilvēkiem un viņas pašas ģimeni.

Ketrīna drīz vien fotogrāfijas izdzēsa un vērsās pie saviem faniem: “Sveiki visiem! Esmu ievērojusi, ka mani iepriekšējie pousti, kurus es nopublicēju, izraisīja negatīvu reakciju. Un esmu sapratusi, ka jums, draugi, ir taisnība. Tas bija nevietā un necienīgi”.

Jāpiebilst, ka viņas vīra kontā video joprojām ir pieejams un nav dzēsts.