Kokteilis
Apbrīno

FOTO: Keitai Midltonei pēc negadījuma ar lidmašīnu atgūties palīdzējuši īpaši apmācīti suņi0

Foto: ZUMAPRESS/ SCANPIX/ LETA

Savā pēdējā oficiālajā tūres laikā Pakistānā Keita Midltone un princis Viljams viesojās kinoloģijas centrā. Tur Kembridžas hercogi iepazinās ar specdienesta suņiem.

Jau ziņojām, ka karaliskās ģimenes pārstāvji iepriekšējā naktī iekļuva nepatīkamā incidentā uz lidmašīnas klāja – lidaparāts, ar kuru lidoja princis Viljams un Keita, iekļuva spēcīgā vētrā un pilotam neizdevās to nosēdināt Islamabadas lidostā, tāpēc viņiem nācās atgriezties citā pilsētā.

Foto: ZUMAPRESS/ SCANPIX/ LETA

Kinoloģijas bāze, kurā viesojās Keita un Viljams, ir uzcelta pēc analoģiskas kopijas, kas atrodas Lielbritānijā. Šajā objektā strādā arī Lielbritānijas kinologi, kas palīdz saviem kolēģiem no Pakistānas apmācīt dienesta suņus sprāgstvielu meklēšanā.

Gan Viljams, gan Keita iepazinās ne tikai ar šīs bāzes darbiniekiem, bet arī ar četrkājainajiem viņu palīgiem. Tāpat Kembridžas hercogi ar dažiem kucēniem veica īsu apmācības kursu kinologu uzraudzībā.

Foto: ZUMAPRESS/ SCANPIX/ LETA

Tieši šeit Keita un Viljams beidzot jutās bez uztraukuma un stresa – tieši tāds ir arī kanisterapijas efekts (rehabilitācija, kurā piedalās speciāli apmācīti suņi). Hercogi ar milzīgu prieku samīļoja, sarunājās un pavadīja laiku kopā ar suņiem, tiek ziņots izdevumā “Mirror”.

Saistītie raksti

Keita klātesošajiem atzinusies, ka, pateicoties suņiem, viņa beidzot vairs nejūt stresu un uztraukumu, kas viņu pārņēma pēc negadījuma ar lidmašīnu.

LA.lv