Kembridžas hercogu pāris izmanto mūsdienīgu pieeju savu trīs bērnu audzināšanā. Neskatoties uz to, ka viņi ir karaliskās ģimenes pārstāvji un ikdienā viņiem ir veicami svarīgi karaliskie pienākumi, Keita un Viljams dara visu iespējamo, lai viņu bērni – princis Džordžs, princese Šarlote un mazais princis Luiss – dzīvotu tik ikdienišķi, cik vien iespējams.

aaa

Kamēr sabiedrība var smīkņāt par karaļnama tradīcijām bērnu audzināšanā, Keita Midltone un princis Viljams cenšas savu ģimenes dzīvi dzīvot pēc iespējas ikdienišķāk, darot visas tās pašas lietas, ko ikdienā dara teju katra mamma un tētis.

sss

Keita un Viljams ir atzinuši, ka gluži tāpat kā citi cilvēki, arī karaliskais pāris mēdz iegādāties ēdienu līdzņemšanai, neskatoties uz to, ka karaļnamam ir vesela pavāru komanada. Keita un Viljams katru dienu, pirms došanās uz skolu, cenšas sagatavot līdzi ņemamās pusdienu kārbiņas saviem bērniem – princesei Šarlotei un princim Džordžam. Kāds avots ziņo, ka Viljams un Keita ir izvirzījuši sev prioritāti bērnus audzināt tik ikdienišķi, cik vien iespējams, parādot pasauli, kāda tā ir un tās piedāvātās iespējas.

ddd>

Katru dienu Viljams un Keita rod laiku, lai savas atvases nogādātu un sagaidītu no skolas. Ik rītu pāris savu dēlu – princi Džordžu ved uz Thomas’s of Battersa skolu, kas atrodas Londonas dienvidu daļā un meitu Šarloti uz Willcock’s Nursey skolu Kensingtonā, kas atrodas netālu no Kensingtonas pils.

fff

Keita un Viljams tāpat ir arī praktiski vecāki – viņu ģimenē ir tikai viena auklīte – Marija Borallo, kura kopā ar ģimeni ir kopš 2014. gada (kopš prinča Džordža 8 mēnešu vecuma).

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem