Kokteilis
Apbrīno

FOTO: Keita Midltone vizītē uz Lavenderas pamatskolu līdzi paņēmusi ko īpašu un personisku0

Foto: RS/SCANPIX/LETA

Nedēļas sākumā, Kembridžas hercogiene sāka pildīt karaliskās ģimene pienākumus, kļūstot par patronesi organizācijai Place2Be’s, kuras mērķis ir sniegt mentālās veselības atbalstu, un organizācija to sniedz jau 142 000 bērnu un jauniešu. Visas nedēļas garumā šī organizācija rīko mentālās veselības nedēļu Anglijas pilsētiņā Enfīldā. Otrdienas rītā Keita apmeklēja divas skolas, turklāt pirmā no tām bija Lavenderas pamatskola. Par godu šim notikumam, viņa bija tērpusies koši un pat rotaļīgi. Viņa bija uzvilkusi zīmola Eponie London spoži zaļu kleitu un stilīgus puszābakus.


Apmeklējot abas skolas, Keita uzzināja vairāk par organizācijas sniegto atbalstu skolēniem, skolotājiem un vecākiem, lai veicinātu bērnu un jauniešu garīgo labklājību. Pēc Lavenderas pamatskolas apmeklējuma, Keita devās uz Alpertonas kopienas skolu Vemblijā, kur tikās ar Starptautiskās Skolotāju balvas ieguvēju Andriu Zafirakovu, lai iegūtu informāciju par organizācijas rīkotajām programmām, ko īsteno skola.


Turklāt Kembridžas hercogiene viesojoties Lavenderas pamatskolā izrādīja ne vienu vien jauku žestu. Keita nudien pārsteidza – viņa līdzi bija paņēmusi savas ģimenes fotogrāfiju, lai to parādītu bērniem. Karaļnama reportieri atklājuši, ka pirms došanās uz skolām, Keitai esot lūgt paņemt līdzi ko patiešām īpašu un viņai ļoti nozīmīgu. Un viņa paņēma savas ģimenes fotogrāfiju, kurā redzama kopā ar vīri princi Viljamu un trīs bērniem. Vai nav jauki?


Vēl jo vairāk, šī fotogrāfija arī jums noteikti jau ir pazīstama, jo karaliskais pāris to izmantoja kā 2018. gada Ziemassvētku pastkarti. Ņemot vērā faktu, ka karaliskās ģimenes locekļi parasti ir ļoti noslēgti un par privāto dzīvi publiski runā nelabprāt, jāatzīst, ka šis bija ļoti personisks un sirsnīgs žests no Keitas puses.


Tāpat viņa atklāja, cik lieli palīgi virtuvē ir viņas bērni – piecus gadus vecais Džordžs un trīs gadus vecā Šarlote. Viņa neslēpa, ka Džordžs un Šarlote patiesi izbauda ēdiena gatavošanu. Turklāt, nereti viņi Keitai sagādā pārsteigumu, pagatavojot ko jaunu un gardu. Keita stāstīja, ka viņas bērnu iecienītākais ēdiens ir pašu gatavoti makaroni. Vēl jo vairāk, Džordžs un Šarlote virtuvē ir lieliska komanda, kamēr Džordžs sijā miltus, Šarlote mīklai pievieno olas un sviestu.

Foto:

LA.lv
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
Kā nozagt mākslas darbu
1 stunda
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Ar nebijušu vērienu: norisināsies Laimas Vaikules festivāls Jūrmalā
2 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: izvēlies mandalu – šī izvēle atklās visu par tavu personību
20 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
“Sabiedrība ir neizglītota!” Kādēļ neprotam pieņemt cilvēkus ar invaliditāti?
1 stunda
IM
Ingrīda Mičāne
Ekonomika
“Nevis “ar masu”, bet ar kvalitāti par pieņemamu cenu.” Liepājā ražo plāksterus NVS “brūcēm”
3 stundas
LE
LETA
Laukos
Vasaras aveņu raža šogad padevusies laba, ar rudens avenēm – švakāk
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Petraviča nepatīkami pārsteigta par bāriņtiesu neieinteresētību atrast bērnam ģimeni
2 stundas
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
3 stundas