Keita un Viljams nenoliedzami ir viens no skaistākajiem pāriem pasaulē. Turklāt viņu šarms un elegance ir nepārspējams. Arī svētdienas pēcpusdienā Keita Midltone un princis Viljams izskatījās patiešām satriecoši. Abi bija ieradušies Anglijas pilsētiņā Haunslovā, kur piedalījās īru gvardes 1. bataljonam Svētā Patrika dienas svinīgajā parādes gājienā.

Kā ierasts, par godu Svētajai Patrika dienai, Keita vienmēr izvēlas atbilstošu un pieskaņotu apģērbu.Viņa bija tērpusies tumšā, smaragdzaļā zīmola Alexander McQueen mētelī, ko rotāja piespraude ar svētku āboliņu. Un savu tēlu papildinājusi ar melnām, klasiskām augstpapēžu kurpēm.

Keita neatkāpās no Svētā Patrika dienas tradīcijām un arī šogad sirsnīgi sasveicinājās ar gvardes uzticamo suni – īru vilku šķirnes suni, kam dots vārds Domnals. Vēl jo vairāk, izrādot cieņu un glaudot suni bija acīmredzams, ka Keita izbauda ik mirkli kopā ar šo skaisto dzīvnieku.

Jāatzīmē, ka svinīgā pasākuma laikā Keita un Viljams kopā izskatījās ļoti mīļi. Par to liecināja viņu acu skatieni, smiekli un ķiķināšana. Keita izskatījās laimīga un šķita emocionāli pacilāta, izbaudot laiku kopā ar mīļoto vīru.

Foto: