4 Komentāri

 1. Vārds

  Konkurentes viņas nevar būt. Dažādas “svara” kategorijas!

 2. Baiba

  Meganai mugurā vīriešu krekls.

 3. Eidis

  Katrina ir aristokrate bez komentāriem.

 4. Der Man

  Piekrītu, ka abas NAV iespējams salīdzināt!
  Jo.
  Protams, ASV Holivudas aktrisi Meganu (no 11 gadu vecuma pa Holivudu rotaļājās!), kurai paparaci tik ILGI seko līdzi ar fotokamerām, bet ne reizi NAV pieķerta kaut kur valkājamies ar PIELIETU mūli kā tas noticis ar Lielbritānijas pilsoni Keitu (ne ar ko citu līdz laulībām ar princi Viljamu neizcēlās!!!) jau KOLEDŽAS laikā.
  Keita koledžas laikā bija tāda TREKNA mamzele, bet, esot izredzētās tautas pārstāve, nu NELAIDA garām izdevību “savākt” vēl BĒRNIŠĶĪGO princi Viljamu …Tā nu kādā FOTO (skat google) redzam iekš auto PIEDZĒRUŠOS un IZSPŪRUŠU Keitu un blakus NOKAUNĒJUŠOS Viljamu, kas jūtas tik NEĒRTI, ka pieķerts tādā brīdī… Abi mācījās VIENĀ koledžā! Foto redzams, ka pie auto defilē Viljama brālis Harijs, bet diezgan pieklājīgā izskatā …
  ATCERĒSIMIES, ka Viljama un Harija MĀTE bija princese Diāna, kura 36(!!!) gadu vecumā gāja bojā TRAĢISKĀ autoavārijā … Tātad Viljams un Harijs vēl BĒRNU vecumā palika BEZ mātes … Tēvs Čārlzs aizrāvās ar savu draudzeni Kamillu, un viņam NEBIJA laiks …audzināt SAVUS dēlus. Tāpēc var teikt, ka gan Viljamam, gan Harijam bija GRŪTA bērnība, gan jutās NEDROŠI skolas gados, jo NEBIJA iejūtīgas sirds, kas viņus atbalstītu … Viņu t.s. draugi labprāt iedeva PRINČU(!!!) FOTO masu medijiem/ žurnāliem (tika publicēti!), lai NOPELNĪTU uz NAIVO prinču rēķina … TĀPĒC Viljamam pat patika, ka ebrejiete Keita NEATLAIDĪGI pievērš viņam visādu uzmanību, kas savā ziņā bija arī kā GLĀBIŅŠ no …VILTUS draugu burzmas… Keita un Viljams KOPĀ mācījās VIENĀ koledžā un KOPĀ devās atpūsties un Viljamam PIRMĀ seksuālā pieredze bija tieši ar Keitu… Tas SATUVINĀJA vēl vairāk!
  Tāpēc jau karaliene Elizabete II …NEVĒLĒJĀS, lai princis Viljams prec Keitu (abiem jau bija 29 gadi!!! Viljams nesteidzās precēties!), jo savos gados bija jau PALIETOTA sieviete… Salīdzinot – Princese Diāna (vēl nevainīga meitene!) ar princi Čārlzu apprecējās 20 gadu vecumā!

Pievienot komentāru

Obligātie lauki atzīmēti ar *