Keita Midltone un Megana Mārkla pirmo reizi parādījušās publiskā pasākumā kopā un bez vīriem. Hercogienes apmeklējušas Vimbldonas tenisa turnīru.

Daudzi sabiedrībā pazīstami cilvēki apmeklēja šo iespaidīgo tenisa spēļu turnīru, bet Keita un Megana uz tām ieradās, lai atbalstītu karaliskās ģimenes draudzeni – tenisisti Serēnu Viljamsu. Kā jau minēts, pasākumu abas apmeklēja kopā un bez saviem vīriem. Hercogienes vēroja, kā amerikāņu tenisiste Serēna Viljamsa aizvadīja spēli ar vācieti Angeliku Kerberi. Slavenā tenisiste Serēna Viljamsa ir tuva Meganas draudzene, tāpēc gan viņa, gan Keita viņu atbalstīja ar savu ierašanos šajā nozīmīgajā spēlē.

Pirms spēļu sākumā Keita un Megana sasveicinājās ar jaunajiem tenisistiem, pēc tam ieņēma savas sēdvietas un gaidīja spēles sākumu. Šī pasākuma laikā abas izskatījās kā īstas draudzenes, viņas smējās, vēroja spēli un vienkārši jauki pavadīja kopā laiku.

Uz pasākumu Keita, trīs bērnu māmiņa, bija izvēlējusies vienkāršu baltu kleitiņu ar apdruku, kas lieliski izcēla viņas skaisto figūru. Megana Mārkla savukārt priekšroku bija devusi platām baltām biksēm un brīva griezuma kreklam ar balti – zilām svītrām.

Fināla turnīrā Meganas Mārklas draudzenei Serēnai Viljamsai neizdevās izcīnīt uzvaru. Nesen par māmiņu kļuvusī tenisiste zaudēja tenisistei no Vācijas.

Foto: