Ir pagājuši gandrīz 8 gadu, kopš Keita Midltone pievienojusies karaliskajai ģimenei. Un teju pēc 8 gadiem Keita Midltone un karaliene Elizabete II devās pirmajā oficiālajā vizītē kopā. Neskatoties uz to, ka šo gadu laikā karaliskās ģimenes dāmas jau ir piedalījušās dažādos kopīgos pasākumos, līdzās vienmēr ir bijuši arī citi karaliskās ģimenes locekļi. Kādas ir Keitas un Elizabetes personīgās attiecības un kā noritēja dāmu pirmā, kopīgā oficiālā vizīte?

Keita Midltone un karaliene Elizabete II vakar ieradās Karaļa koledžā Londonā, lai svinīgi atvērtu restaurēto koledžai piederošo Buša namu, lai aplūkotu vienu no divām jaunajām jumta terasēm un jaunākos robotikas demonstrējumus. Pēc vizītes Karaļa koledžā Londonā, Keita Midltone un karaliene Elizabete II devās uz Londonas medicīnas vēstures muzeju, lai iepazītos ar to, kā ar mākslas palīdzību iespējams veikt pozitīvu ieguldījumu sabiedrībā.

Keita, kā ierasts, bija tērpusies klasiski un eleganti. Viņa bija uzvilkusi burvīgu, pelēku zīmola Catherine Walker kleitu, pieskaņojusi šiku cepuri un zīmola Gianvito Rossi “Piper” augstpapēžu kurpes, kā arī Mulberry klaču.

Savukārt karaliene Elizabete bija tērpusies dizainera Stewart Parvin maigi rozā krāsas tērpā. Jāpiebilst, ka karaliene kopš 2012. gada ir Karaļa koledžas patronese. Tieši viņa kopā ar vīru princi Filipu 2012. gadā svinīgi atklāja Somersetas namu Karaļa koledžā Londonā.

Taču ierodoties publiskajā pasākumā, atklājās arī kāds mīļš mirklis, kas acīmredzami norādīja uz Keitas Midltones un karalienes Elizabetes sirsnīgajām attiecībām. Mirklī, kad karaliskās dāmas ieradās Karaļa koledžā Londonā, bija redzams kā hercogiene un karaliene apsegušas kājas ar kopīgu segu. Vai nav jauki?

Foto: