Kokteilis
Apbrīno

FOTO: Keita Midltone un karaliene Elizabete atklāj patiesību par savstarpējām attiecībām0

Foto: AFP/SCANPIX/LETA

Ir pagājuši gandrīz 8 gadu, kopš Keita Midltone pievienojusies karaliskajai ģimenei. Un teju pēc 8 gadiem Keita Midltone un karaliene Elizabete II devās pirmajā oficiālajā vizītē kopā. Neskatoties uz to, ka šo gadu laikā karaliskās ģimenes dāmas jau ir piedalījušās dažādos kopīgos pasākumos, līdzās vienmēr ir bijuši arī citi karaliskās ģimenes locekļi. Kādas ir Keitas un Elizabetes personīgās attiecības un kā noritēja dāmu pirmā, kopīgā oficiālā vizīte?

Keita Midltone un karaliene Elizabete II vakar ieradās Karaļa koledžā Londonā, lai svinīgi atvērtu restaurēto koledžai piederošo Buša namu, lai aplūkotu vienu no divām jaunajām jumta terasēm un jaunākos robotikas demonstrējumus. Pēc vizītes Karaļa koledžā Londonā, Keita Midltone un karaliene Elizabete II devās uz Londonas medicīnas vēstures muzeju, lai iepazītos ar to, kā ar mākslas palīdzību iespējams veikt pozitīvu ieguldījumu sabiedrībā.

Keita, kā ierasts, bija tērpusies klasiski un eleganti. Viņa bija uzvilkusi burvīgu, pelēku zīmola Catherine Walker kleitu, pieskaņojusi šiku cepuri un zīmola Gianvito Rossi “Piper” augstpapēžu kurpes, kā arī Mulberry klaču.

Savukārt karaliene Elizabete bija tērpusies dizainera Stewart Parvin maigi rozā krāsas tērpā. Jāpiebilst, ka karaliene kopš 2012. gada ir Karaļa koledžas patronese. Tieši viņa kopā ar vīru princi Filipu 2012. gadā svinīgi atklāja Somersetas namu Karaļa koledžā Londonā.

Taču ierodoties publiskajā pasākumā, atklājās arī kāds mīļš mirklis, kas acīmredzami norādīja uz Keitas Midltones un karalienes Elizabetes sirsnīgajām attiecībām. Mirklī, kad karaliskās dāmas ieradās Karaļa koledžā Londonā, bija redzams kā hercogiene un karaliene apsegušas kājas ar kopīgu segu. Vai nav jauki?

Foto:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Maģiskās eņģeļu stundas no 19. līdz 26. jūlijam: kādas vēlmes piepildīsies?
2 dienas
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 5 zodiaka zīmju pārstāvji, kurus tu negribētu redzēt starp saviem kolēģiem
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Kalnciema kvartālā notiks “The Bad Tones & Egomašina” bezmaksas koncerts
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VV
Vivanta Volkova
Latvijā
Vienos ziedos… Dzintra Lūse pēc vīra mīklainās nāves atjauno izdemolēto baznīcu
2 stundas
LA
LA.LV
Sports
TIEŠRAIDE: “RallyX Nordic” rallijkrosa čempionāta sacensības Biķernieku trasē
Tiešraide 1 stunda
LE
LETA
Latvijā
LKS valdes locekli VDD tur aizdomās par komunistiskā genocīda publisku noliegšanu 1
1 stunda
LE
LETA
Kultūra
Rundāles pili UNESCO sarakstam varētu pieteikt nākamā gada septembrī
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
“Prāta vētras” koncerts Liepājā noritējis mierīgi
4 stundas