Kokteilis
Apbrīno

FOTO: Keita Midltone dārza svētkos žilbina ar eleganci un princeses Diānas auskariem0

Foto: SIPA/ SCANPIX/ LETA

Anglijas karaliene Elizabete II šonedēļ Bekinghemas pils dārzā atklāja pirmo dārza balli zem klajas debess. Jāpiebilst, ka viena no visskaistākajām un elegantākajām lēdijām, kas apmeklēja šo skaisto pasākumu, bija prinča Viljama sieva 37 gadus vecā Keita Midltone.

Šādi dārza svētki tradicionāli notiek katru pavasari pils dārzā. Un šie svētki karalienei Elizabetei II ir iespēja satikt tos cilvēkus, kas sabiedrības labā ir darījuši nozīmīgus darbus. Tāpat, protams, dārza balli apmeklē arī karaliskās ģimenes locekļi un citi aristokrāti.

Keita Midltone dārza svētkos ieradās kopā ar mīļoto vīru, princi Viljamu. Pasākumam Keita bija izvēlējusies ļoti elegantu tērpu: mēteli – kleitu maigi rozā krāsā ar divām pogu rindām, kabatām un elegantu svārku daļu. Šis modelis ir zīmola “Alexandrer McQueen” pavasara kolekcijas. Keitas stiliste bija piemeklējusi hercogiene oriģinālu cepuri no dizaineres Juliette Botterill, kas bija tādā pat tonī kā mētelis. Savu vizuālo tēlu Keita bija papildinājusi ar augstpapēžu kurpēm no zīmola Gianvito Rossi. Taču vissvarīgākais Keitas aksesuārs bija kas cits – prinča Viljama mammas, princeses Diānas pērļu auskari. Šos izsmalcinātos auskarus princese Diāna saņēma dāvanā no zīmola Collingwood jewellers savā un prinča Čārlza kāzu dienā.

Pirmo reizi šajos auskaros Keita Midltone parādījās sabiedrībā 2017.gadā, kad Anglijā viesojās spāņu delegācija, bet otro reizi viņa tajos rotājās šī gada februārī – kino balvas “BAFTA” svinīgajā ceremonijā.

Keita Midltone, princis Viljams un karaliene Elizabete II atklāj dārza svētkus

LA.lv