Kokteilis
Stilo

FOTO: karaliskās ģimenes sievietes pārsteidz ar krāšņiem tērpiem svinīgā dievkalpojumā0

Foto: I-Images/ Scanpix/ LETA

Megana Mārkla un Keita Midltone beidzot un, cerams, uz visiem laikiem pārtraukušas baumas par abu nesaskaņām. To pierāda Kembridžas hercogienes Ketrīnas sirsnīgā sasveicināšanās ar Saseksas hercogieni Meganu, noskūpstot viņu uz vaiga. Lūk, cik koši un eleganti tērpušās bija visas britu karaļnama dāmas Sadraudzības valstu dienai veltītajā dievkalpojumā! Šogad Sadraudzības valstu dienai veltītais dievkalpojums norisinājās jau 70. reizi, un to ievēro 53 sadraudzības valstis.

Līdzās mīļotajam vīram princim Harijam, arī šoreiz Megana Mārkla izskatījās nevainojami. Saseksas hercogiene tērpusies Viktorijas Bekhemas modes zīmola apģērbā – mētelī un tam pieskaņotā cepurīte, arī kleita ar ķēdītes printu ir britu dizaineres darinājums. Kā arī smaragdzaļās kurpes un tādas pašas krāsas somiņa ir no modes zīmola Victoria Beckham.

Foto: SIPA/SCANPIX/LETA

Arī Keita Midltone pārsteidza ar nevainojamu  un košu tērpu. Kembridžas hercogiene bija tērpusies koši sarkanā zīmola Catherine Walker mēteļkleitā un pieskaņotā cepurē,  ko reiz jau bija vilkusi vizītē Jaunzēlandē 2014. gadā. Keita uz dievkalpojumu ieradās kopā ar vīru princi Viljamu, taču šoreiz, diemžēl, bez bērniem.

Foto: SIPA/SCANPIX/LETA

Viņas Augstība, karaliene Elizabete II bija tērpusies modernā, violetā kostīmā, ar tam pieskaņotu cepuri, dārgakmeņu piespraudi, lakādas somiņu un melniem cimdiem.

Foto: SIPA/SCANPIX/LETA

Kornvolas hercogienes Kamillas kostīms mazliet līdzinājās karalienes Elizabetes II tērpam. Viņa bija tērpusies šikā, karaliski zilā, samta mētelī un tam pieskaņojusi tādas pašas krāsas cepuri ar grezniem spalvu un dārgakmeņu akcentiem. Par godu dievkalpojumam, Kamilla bija rotājusies ar krāšņu pērļu kaklarotu un auskariem.

Foto: SIPA/SCANPIX/LETA

Foto:

LA.lv