Šis viennozīmīgi ir gada brīnišķīgākais laiks! Laiks, kad piepildās vēlēšanās, notiek brīnumi, viens otram vēl labas domas un arī karaliskā ģimene saviem tuviniekiem, draugiem un paziņām sūta mīļus svētku vēlējumus unikālās Ziemassvētku pastkartēs.

Acīmredzami Keita Midltone un princis Viljams jau ir paspējuši gūt īstās svētku sajūtas uzņemot Ziemassvētku ģimenes fotogrāfijas. Visbeidzot arī viens no šiem ģimenes portretiem ir publicēts, un jāatzīst, ka tas ir viens no līdz šim jaukākajiem, sirsnīgākajiem un mīļākajiem Keitas un Viljama ģimenes portretiem.

Darba nedēļas izskaņā Kensingtonas pils oficiālajā Instaram profilā publicēja šo mīļo karaliskās ģimenes fotogrāfiju. Tajā redzams princis Viljams un Keita kopā ar bērniem Džordžu, Šarloti un Luisu – viņi sēž uz koka zara, izskatoties patiešām laimīgi un saticīgi.


Fotogrāfija uzņemta Anmerhola nama dārzā, un tā tiks izmantota kā Ziemassvētku apsveikuma kartīte, kuru papildinot ar labiem un siltiem vēlējumiem, princis Viljams un Keita Midltone izsūtīs saviem draugiem, paziņām un citiem sveicējiem. Šis attēls ir patiešām brīnišķīgs. Lai gan nevar noliegt, ka vislabāk tajā izskatās tieši princis Džordžs, kurš, kā parasti, ir šarmants ar savu plato smaidu un dzīvesprieku.

Taču šī fotogrāfija patiesībā ir daudz īpašāka, kā sākotnēji varētu šķist. Pievēršot tai uzmanību, top skaidrs, ka princese Šarlote ir ģērbusies vecākā brāļa Džordža džemperī. Turklāt džemperis ir ļoti īpašs, jo šajā pašā apģērbā bija tērpies princis Džordžs, kad tika svinēta karalienes Elizabetes II 90 dzimšanas diena.

Šis džemperis ir patiešām īpašs, jo tas bija uzvilkts princesei Šarlotei reiz fotografējoties kopā ar jaundzimušo brāli princi Luisu. Citiem vārdiem sakot, šim apģērbam ir kāda īpaša vērtība.


Publiskota arī Meganas Mārklas un prinča Harija pirmā Ziemassvētku pastkarte, kā precētam pārim. Saseksas hercogs un hercogiene Ziemassvētku pastkartei izvēlējušies līdz šim neredzētu fotogrāfiju no viņu kāzu dienas Frogmoras namā šī gada 19. maijā. Turklāt Saseksas hercogu pāra šī gada Ziemassvētku pastkartes fotogrāfijas autors ir slavenais fotogrāfs Kriss Allertons.

Melnbaltajā fotogrāfijā pāris redzams, lūkojoties kāzu uguņošanā virs Frogmoras nama. Šī fotogrāfija izvēlēta galvenokārt viena iemesla dēļ – tā pauž mīlestību, romantiku un saticību starp diviem cilvēkiem.

Turklāt, ja runājam par to, kā Kembridžas karaliskā ģimene šogad sagaidīs Ziemassvētkus, varam atklāt, ka princis Viljams un Keita Midltone šos svētkus pavadīs kopā ar pinci Hariju un Meganu Mārklu karalienes Sandringema namā Norgolkas grāfistē. Ziņots arī, ka pēc svētku dievkalpojuma apmeklējuma Svētās Marijas Magdalēnas baznīcā, viņi dosies  publiskā pastaigā. Tāpēc gaidiet vēl daudz jaukas un krāšņas karaliskās ģimenes fotogrāfijas Ziemassvētku laikā.