Kokteilis
Apbrīno

FOTO: karaliene Elizabete Lieldienās nosvin 93 dzimšanas dienu dievkalpojumā, princis Harijs ierodas viens0

Foto: PA Images/ SCANPIX/ LETA

21.aprīlī savu dzimšanas dienu atzīmēja Anglijas karaliene Elizabete II. Šogad viņa nosvinēja jau 93 gadu jubileju.

Par godu šim notikumam Instagram oficiālajā britu karaliskās ģimenes kontā tika publicēta arī sena fotogrāfija, kurā karaliene Elizabete redzama jaunībā. Fotogrāfija bija parakstīta šādi: “Daudz laimes dzimšanas dienā, Majestāte, Kundze, Omīte. Novēlam visbrīnišķīgāko dienu! Harijs & Megana.”

Atgādināsim, ka karaliene Elizabete II tronī kāpa 1952.gadā 25 gadu vecumā pēc sava tēva nāves. 2017.gadā karaliene un viņas vīrs, princis Filips, atzīmēja savas platīna kāzas – 70 kopdzīves gadus. Pārim ir četri bērni, astoņi mazbērni un septiņi mazmazbērni. Pavisam drīz karaliene Elizabete II kļūs par vecvecmāmiņu jau astoto reizi – mazmazdēlu vai mazmazmeitu viņai dāvinās mazdēls princis Harijs un viņa sieva Megana.

Karalienes dzimšanas diena šogad sakrita ar Lieldienām un tradicionālo dievkalpojumu. Arī šogad uz dievkalpojumu kopā ar gaviļnieci karalieni Elizabeti II devās lielākā daļa karaliskās ģimenes locekļu – princis Harijs, šoreiz gan bez mīļotās Meganas, viņa brālis – princis Viljams ar sievu Keitu Midltoni, kā arī vēl daži ģimenei piederīgie, kas, acīmredzot, bija ieradušies par godu karalienes dzimšanas dienai.

Karaliene Elizabete II Lieldienās nosvin savu 93 gadu jubileju

Pēc dievkalpojuma karalieni Elizabeti II ar ziediem viņas īpašajā dienā viņu apsveica arī divi mazi zēni, kas no karalienes izpelnījās aizkustinošu smaidu.

LA.lv