Kokteilis
Apbrīno

FOTO: kamēr Meganas Mārklas tērpiem tērē tūkstošus, princis Harijs valkā vienas un tās pašas kurpes0

Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA

Kad slaveni pāri iziet sabiedrībā, vairumā gadījumu vislielākā uzmanība tiek pievērsta sievietēm. Viņas savu tēlu saskaņo līdz sīkākajai detaļai. Tieši to pašu var sacīt arī par britu karaliskās ģimenes locekļiem – Kemdridžas un Saseksas hercogiem – kā princis Harijs, tā princis Viljams salīdzinājumā ar savām krāšņajām sievām izskatās vienveidīgi. Tomēr princis Harijs šajā ziņā ir krietni pārspējis savu brāli Viljamu.

Kamēr Megana Mārkla maina greznus un dārgus tērpus, un tikai ļoti reti uzvelk kādu no tiem atkārtoti, princis Harijs 2 gadu laikā vienās un tajās pašās kurpēs apmeklējis neskaitāmus pasākumus.

2019.gada 6.jūlijā notika Saseksas hercogu dēliņa Ārčija kristības. Lai arī šis pasākums nebija publisks, hercogs un hercogiene tāpat pēc dažām stundām sociālajos tīklos publicēja kopīgu ģimenes bildi. Viena no detaļām, kas piesaistīja sabiedrības uzmanību bija prinča Harija apavi, kas, kā redzams, nebūt nav “pirmā svaiguma”.

 

View this post on Instagram

 

This morning, The Duke and Duchess of Sussex’s son, Archie Harrison Mountbatten-Windsor was christened in the Private Chapel at Windsor Castle at an intimate service officiated by the Archbishop of Canterbury, Justin Welby. The Duke and Duchess of Sussex are so happy to share the joy of this day with members of the public who have been incredibly supportive since the birth of their son. They thank you for your kindness in welcoming their first born and celebrating this special moment. Their Royal Highnesses feel fortunate to have enjoyed this day with family and the godparents of Archie. Their son, Archie, was baptised wearing the handmade replica of the royal christening gown which has been worn by royal infants for the last 11 years. The original Royal Christening Robe, made of fine Honiton lace lined with white satin, was commissioned by Queen Victoria in 1841 and first worn by her eldest daughter. It was subsequently worn for generations of Royal christenings, including The Queen, her children and her grandchildren until 2004, when The Queen commissioned this handmade replica, in order for the fragile historic outfit to be preserved, and for the tradition to continue. Photo credit: Chris Allerton ©️SussexRoyal

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Turklāt tās ir tās pašas kurpes, kuras viņš bija uzvilcis arī tajā dienā, kad pirmo reizi savai karaliskajai ģimenei parādīja mazo Ārčiju.

Kā gan tā sanācis, ka Megana Mārkla maina tērpus un tērē tiem tūkstošus, bet viņas vīrs, princis Harijs, staigā vienos un tajos pašos apavos – brūnās, netīrās kurpēs ar tumši zilām šņorītēm?

Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA

Princis Harijs un Megana 2018.gada oktobrī:

Princis Čārlzs un princis Viljams ir iecienījuši tumšas krāsas uzvalkus. Harijs, savukārt, bieži izvēlas gaišus uzvalkus un vienmēr velk šīs kurpes – brūnās ar tumši zilajām šņorēm, un pieskaņo tām melnas zeķes.

Grūti iedomāties, ka iemesls varētu būt tāds, ka Harijs nevar atļauties sev iegādāties jaunas kurpes. Ir tādi cilvēki, kas bieži izvēlas vienus un tos pašus apģērbus un apavus, jo tie ir ērti. Vai tas ir prinča Harija gadījums?

Britu tabloīdi jau pajokojuši par šo tēmu – britu karaliskās ģimenes fani ir pārliecināti, ka princim Harijam garderobē ir viens pāris apavu – brūnas kurpes. Nevar noliegt, ka viņš patiešām ļoti bieži dažādus publiskus pasākumus apmeklējis tieši šajās kurpēs.

Saistītie raksti

Jāteic gan, ka šī nav pirmā reize, kad tiek kritizēts prinča Harija ģērbšanās stils – 2018.gadā sociālo tīklu lietotāji pamanīji, ka sava drauga, Čarlija Van Štraubensī, kāzās, princis Harijs bija ieradies melnās kurpēs ar caurām zolēm.

\

LA.LV Aptauja

Kā tev šķiet, vai tas ir piedodams, ka princis Harijs neskaitāmus publiskus pasākumus apmeklē vienos un tajos pašos apavos?

  • Jā, viņš taču ir vīrietis. Turklāt, ja viņam šajās kurpēs ir ērti, kāpēc ne?
  • Viņš ir princis, manuprāt, nepiedien prinčiem apmeklēt publiskus pasākumos vienās kurpēs...
  • Man tās kurpes patīk, saprotu, kāpēc viņš tās izvēlas vilkt bieži
  • Noteikti tā nedrīkst darīt - viņš taču ir publiska persona!
  • Man nav viedokļa
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: 5 aizraujoši un mazliet biedējoši seriāli par mākslīgo intelektu
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Katrīna Dimanta ar domubiedriem izdod dziesmu “Pipars” – ar tās anglisko versiju startēs “Supernovā”
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: kā sabiedrībā atpazīstami cilvēki nosvinēja Latvijas dzimšanas dienu
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Rīgas domes trīs iespējas
59 minūtes
LE
LETA
Dabā
No piektdienas kļūs krietni aukstāks
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Ziņu portālam LA.LV jauns auditorijas lieluma rekords!
1 stunda
IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
Ivars Bušmanis: Valsts budžeta marķējums – vai solījumus mediķiem varēja izpildīt?
38 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Apsūdz audžuvecākus par vardarbību pret astoņiem bērniem
1 stunda