Aizvadīti vieni no nozīmīgākajiem svētkiem Latvijas vēsturē – 100 gadu jubileja. Šie svētki bija un ir īpaši katram, kam Latvija ir mājas.

Lūk, kā Latviju dzimšanas dienā sveica sabiedrībā atpazīstami cilvēki un kā viņi šo dienu atzīmēja:

Māksliniece Ieva Bondare ar vīru, politiķi Mārtiņu Bondaru valsts svētkus atzīmēja Rīgas pilī. Ieva rakstīja: “Daudz laimes, Latvija! Sirsnīgs paldies Latvijas Prezidentam un viņa komandai par skaistiem svētkiem Rīgas pilī vakar! Daudzus gadus pēc neatkarības atjaunošanas, pils nevarēja uzņemt svētkus. Tagad pateicoties Latvijas cilvēkiem tā atkal ir parādes formā, un Latvija var lepoties ar savu kultūrvēsturisko mantojumu un tā saglabāšanu. Mana Latvija ir mani mīļie cilvēki, un vakardien it visur satiktie cilvēki to vēlreiz apliecināja! Jūs mīlat mani, un es mīlu Jūs! Tā ir mana Latvija! Saules mūžu Latvijai!”


Savukārt pasākumu organizatore Gundega Skudriņa savā “Instagram” kontā nopublicēja krāšņu sveicienu Latvijai: “Tieši tik koši uz nākamo simtgadi. Daudz laimes, vismīļākā valsts pasaulē-Latvija!!!”

TV raidījumu un pasākumu vadītāja un Rīgas “Dinamo” tehniskā direktora Armanda Simsona novēlējums Latvijas svētkos ir šāds: Mēs esam Latvija! Daudz laimes mums, Jums, visiem – Latvija būs tik liela un stipra, cik lielas un stipras būs mūsu ģimenes!”

Mūziķis un “X Faktors” žūrijas loceklis Intars Busulis sociālajā vietnē publicējis košu un izteiksmīgu foto, ko parakstījis lakoniski: “Saules mūžu Latvijai!”

Savukārt latviešu aktieris Andris Bulis rakstīja: “Laime ir arī tad,ja brīvi debesīs vari pacelt savas valsts karogu! Daudz laimes man mazā lielā Latvija!”

Talantīgā tenisiste Aļona Ostapenko savā “Instagram” kontā, nofotografējusies pie Brīvības pieminekļa rakstīja: “Liels pagodinājums piedalīties Latvijas simtgades svinību pasākumā pie Brīvības pieminekļa! Sveiciens visiem svētkos!”