Neskatoties uz to, ka šogad Helovīna diena iekrita trešdienā un iespaidīgākās Helovīna ballītes gaidāmas vien nedēļas nogalē, pašmāju slavenības tomēr iemanījās Visu Svēto dienu atzīmēt godam.

Katram ir savas Helovīnu tradīcijas: vieni greb ķirbjus, citi pārģērbjas, bet vēl citi dejo nostalģiskas mūzikas pavadījumā.

Lūk, ka Helovīnu jeb Visu Svēto dienu pavadīja sabiedrībā atpazīstami cilvēki:

Māksliniece Ieva Bondare

Visu Svēto vakarā Ieva bija kopā ar vīru Mārtiņu Bondaru un abi devās svinēt pie draugiem. Agrāk māksliniece šajā dienā kopā ar bērniem katrs grebuši savu ķirbīti, taču ķirbis viņu ģimenē neizpalika arī šogad. Jāsaka, ka skaistais pāris izskatījās lieliski arī savos Helovīnu kostīmos.

TV seja Armands Simsons un viņa sieva Iveta

Armands rotājies izskatīgā raganu cepurē, atbalstīja hokeja komandu pirms vakarā gaidāmās spēles.


Tikmēr sieva Iveta Simsone sociālajā vietnē Instagram publicējusi bildi, kur ģimene kopīgi sagaidījusi Visu Svēto dienas vakaru ļoti atbilstošā atmosfērā – viņi bija tērpušies kā Adamsu ģimenīte. Medaļa par izdomu un izpildījumu!

 

View this post on Instagram

 

Happy Halloween night 2u👻 #familyphoto #family #halloween #2018 #halloweenmakeup #momofgirls #momofgirls

A post shared by Iveta Simsone (@mrssimsonart4u) on

Pavārgrāmatu autore Signe Meirāne ar vīru

Signe kopā ar savu vīru Armandu Meirānu bija uzrīkojuši pozitīvu un noskaņām atbilstošu Helovīnu ballīti.

Radio DJ Toms Grēviņš

Toms savā Instagram kontā publicējis video, kuru pavada teksts, ka šajos Helovīnos izmēģina kādu jaunu skandu, kurā iebūvēta gaismas mūzika. Turklāt viņa dēli tērpušies Helovīnam atbilstošos kostīmos un visi kopā dejo pie Maikla Džeksona dziesmas Trhriller.

Dziedātāja Dināra Rudāne

Diedātāja Dināra Rudāne šajos Helovīna svētkos bija tērpusies kā nāvi personificējošā meksikāņu dievība Santa Muerte.

Dziedātāja Agnese Rakovska

Populārā latviešu dziedātāja savā Instagram kontā informē, ka šajā dienā viņa izskatīšoties pēc Fantomasa. Ne gan tāpēc, ka būtu tam kā īpaši gatavojusies, bet tāpēc, ka veltījusi dienu sievišķīgai labsajūtai un bijusi pie kosmetologa.