Kokteilis
Baudi

FOTO: jauns šovs visai ģimenei “Naudas Pavēlnieks” jau rīt TV ekrānos0


Šova vadītāja Jana Duļevska
Šova vadītāja Jana Duļevska
Foto: Lauris Vīksne

Jau šo ceturtdien kanālā TV3 startēs jauns ģimenes šovs “Naudas Pavēlnieks”, kura laikā kopā ar šova vadītāju Janu Duļevsku un Swedbank Finanšu institūta ekspertiem – Eviju Kropu un Reini Jansonu noskaidrosim, vai ģimenes budžetu var uzticēt bērnam?

Izglītojošās un izklaidējošās desmit raidījuma epizodēs šova vadītāja Jana Duļevska un Swedbank Finanšu institūts izaicinās desmit ģimenes vesela mēneša garumā uzticēt ģimenes budžeta plānošanu bērnam. Mazajam naudas pavēlniekam nāksies parūpēties gan par ēdienreižu plānošanu un produktu sagādi, gan par rēķinu apmaksu. Tīņiem būs jāpiedzīvo reāli finanšu plānošanas izaicinājumi, ar kuriem viņu vecākiem jāsaskaras katru dienu. Savukārt par ietaupītajiem līdzekļiem bērnam būs iespēja iegādāties ko sen kārotu – kādam tie būs stilīgi apavi, citam “austiņas” mūzikas atskaņošanai.

Šova vadītāja Jana Duļevska par finanšu plānošanas paradumiem savā ģimenē: “Manā ģimenē mēs plānojam tikai daļu budžeta, proti, tie ir komunālie maksājumi, pulciņi, sporta nodarbības, bet arī tos sarēķinām tikai galvā, neizliekot uz papīra. Tomēr, ja mums ir kopīgs mērķis, piemēram, ģimenes ceļojums, tad mēs meklējam veidus, kā ietaupīt, iesaistot šajā procesā arī bērnus. Tā kā man ir paveicies būt nelielai daļa no šova “Naudas Pavēlnieks”, es pati mācos no raidījuma varoņiem, klausoties, cik ļoti nopietni un organizēti pusaudži attiecas pret šim izaicinājumam, tādēļ ceru, ka arī mani bērni un bērni visā Latvijā spēs ņemt piemēru no raidījumu varoņiem, kas ir viņu vienaudži!”

Šova “Naudas Pavēlnieks” laikā vērtīgos padomos finanšu pratībā ar jaunajiem ekspertiem dalīsies Swedbank Finanšu Institūta eksperti Evija Kropa un Reinis Jansons: “Attiecības ar naudu katra cilvēka dzīvē sākas ļoti agri un turpinās visa mūža garumā. Tas, cik prasmīgi ar naudu apiesies, lielā mērā ietekmēs dzīves līmeni. Tādēļ svarīgi budžeta plānošanas prasmes apgūt jau agrīnā vecumā, lai, uzsākot darba gaitas, finanšu jautājumi nesagādātu grūtības. Budžeta plānošanas prasmes var apgūt jebkurā vecumā, tādēļ nekad nav par vēlu mācīties un izzināt, kā veiksmīgāk salāgot vēlmes ar iespējām, veidot iekrājumus un izvairīties no nepatīkamās situācijas, kad makā svilpo vējš.”

Lai piepildītu savus sapņus, tīņi būs gatavi pieņemt pat kardinālus lēmumus – vai aizliegt mammai skaistuma procedūras? Vai brālim jāsamazina kabatas nauda? Un kā rīkoties, ja budžets jau ir saplānots, bet rodas neparedzēti ārstniecības izdevumi?

Bērni piedzīvos gan emocionālus kāpumus un patiesu gandarījumu par iespēju uzņemties pilnu atbildību, gan kritumus un pat strīdus, kad ir jāpieņem negaidīti lēmumi.

Saistītie raksti
TV3 piedāvās jaunu šovu visai ģimenei "Naudas Pavēlnieks"

Kā mainās ģimeņu ikdienas un kā mazie naudas pavēlnieki tiek galā ar atbildību, skaties katru ceturtdienas vakaru plkst. 21.00 TV3!

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Urbāno pārgājienu stils: TOP 4 modes tendences
5 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Aminata izdod mini albumu latviešu valodā un prezentēs to “Staro Rīga” ietvaros
5 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
„Staro Rīga” Kultūras ministriju rotās mākslinieces Elitas Patmalnieces gleznu tēli
5 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Satversmes tiesa pamato, kāpēc arī privātskolās jāmācās galvenokārt latviski
2 stundas
RB
Rudīte Bērziņa
Dabā
FOTO: Kurzemē joprojām uzturas iespaidīgi lieli ziemeļu gulbju bari
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Francijā plosās spēcīgs sniegputenis: bojā gājis viens cilvēks, daudzviet traucēta elektroapgāde
36 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Baraņņiks no amatiem atstādinājis “Rīgas centrāltirgus” valdi
23 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
Aprēķināts, cik daudz strādājošo Latvijā saņēmuši algu pēc nodokļiem līdz 450 eiro
46 minūtes