Kokteilis
Iekārto

Foto: jaunākais modes kliedziens interjerā: Viktorijas laikmeta iedvesmotie dušas paliktņi0

Publicitātes foto

Laikā, kad arvien vairāk cilvēku pievērš uzmanību tam, kā dzīvot lēnāk un veltīt vairāk laika relaksācijai savās mājās, vannas istaba ir vieta, kur atgūt spēkus un atjaunot enerģiju. Mūsdienās vannas istaba ir ieguvusi jaunu statusu, kļūstot par vienu no centrālajiem mājokļa objektiem, tādēļ aizvien lielāka loma ir telpas noformējumam un ērtībai.

Ietaupi vietu ar grīdas līmeņa dušas paliktni

Pieaugot vannas istabas funkcionālajai un emocionālajai vērtībai, plešas arī tās kvadratūra, tādēļ ekonomējot vietu biežāk izvēlas ierīkot dušu, kurā no rīta gūt tonizējošu svaigumu, savukārt vakarā – relaksēties un atbrīvoties no dienas laikā gūtā sasprindzinājuma.

Saskaņā ar specializētā interjera žurnāla “Ideal Home” veikto 2018.gada tendenču apkopojumu, vietas ietaupīšanai eksperti aicina uzstādīt grīdas līmeņa dušas paliktni, kas kalpo vannas istabai kā papildus luksusa elements, nodrošinot nepārspējamu higiēnas priekšrocību – ūdens vienkārši plūst pa vienmērīgām, bezšuvju virsmām, neappludinot visu vannas istabu mazgāšanās laikā un neveidojas netīrumu un baktēriju uzkrājumi, ievērojami atvieglojot uzkopšanu. Tādēļ vannas istabas produktu ražotāji aicina apvienot šo novatorisko funkcionalitāti ar mūsdienīgu dizainu, lai panāktu neierobežotu plašumu un izsmalcinātu eleganci, un piedāvā plašu paliktņu izmēru, formu, materiālu, dizainu un krāsu klāstu, kas atbildīs gan praktiskajām, gan estētiskajām vajadzībām.

Viktorijas laikmeta iedvesmoti paliktņu dizaini

Interjera noformējumā retro stils šogad svin savu uzvaras gājienu, tādēļ šī brīža aktuālākā tendence ir aprīkot dušas telpu ar savstarpēji kombinētiem moderniem un senatnīgiem elementiem, kas raksturīgi Lielbritānijas karalienes Viktorijas laikmeta vannas istabām.

Tas atainojas arī vannas istabas produktu ražotāju šī gada kolekcijās. Pielāgojoties 2018. gada tendencēm, arī iecienītais interjera zīmols Villeroy&Boch laidis klajā modernus keramikas dušas paliktņu modeļus ar īpašā tehnoloģijā veidotiem un glazūrā iestrādātajiem ViPrint dekoriem, kas variē no klasiskiem rakstiem līdz dabas attēliem, grafiskām konstrukcijām un mozaīkām no 19.gadsimtā slavenā Mettlach flīžu mākslas darbiem, kuru pamatā bija senās romiešu grīdas mozaīkas, kā arī no oriģinālā Villeroy&Boch flīžu raksta, kas reiz dekorēja leģendārā kruīza kuģa Titānika grīdas!

Speciālisti informē, ka šāda veida paliktņu uzstādīšana nav sarežģīta, turklāt no praktiskā viedokļa šādas dušas pamatnes nodrošinās arī drošību, atbilstot augstākajiem pretslīdes standartiem.

Foto:

LA.lv