Kokteilis
Stilo

FOTO: jau trešo reizi mazās kinozvaigznes izvēlas Latvijā radīta zīmola kleitas filmu pirmizrādēm0


Mazā aktrise Bronte Kārmaikla filmas “Kristofers Robins” pirmizrādē Londonā šī gada augustā, latviešu zīmola “Lazy Francis” kleitā.
Mazā aktrise Bronte Kārmaikla filmas “Kristofers Robins” pirmizrādē Londonā šī gada augustā, latviešu zīmola “Lazy Francis” kleitā.
Foto: Scanpix

Latviešu dizaineres Olgas Krūzes radītā zīmola “Lazy Francis” kleitas izvēlas mazās kinozvaigznes, kuras žilbinošu foto zibspuldžu gaismās gozējas uz sarkanajiem paklājiem vērienīgu filmu pirmizrādēs Kannās, Ņujorkā, Londonā un Losandželosā. Izrādās, latviešu zīmola kleitā mazās aktrises tērpjas jau trešo reizi pēc kārtas, turklāt kleitu modelis ir viens, atšķiras tikai audums, krāsa un apkaklītes detaļas.

Kā tā gadījies, ka starptautiska mēroga pirmizrādēs kleitas sev mazās dāmas izvēlas tieši no latviešu zīmola “Lazy Francis” dizainere Olga Krūza žurnālam “Privātā Dzīve” atzina, ka tas viņai pašai esot liels pārsteigums. Kleitas dizains neesot nekāds jaunums un arī pie mums Latvijā mazās dāmas svinīgos pasākumos vēlas pucēties tieši šī modeļa kleitās, kurām priekšpuse ir mazliet īsāka nekā aizmugurējā daļa un kleitai ir tilla vai mežģīņu apakšsvārki.

Filmas “Kristofers Robins” aktrises Brontes Kārmaiklas stiliste esot šo kleitu pamanījusi Kannu festivālā filmas “Lielais draudzīgas milzis” pirmizrādē aktrises Rūbijas mugurā un arī vēlējusies mazajai Brontei tāda pat piegriezuma kleitu.

Mazā aktrise Bronte Kārmaikla filmas “Kristofers Robins” pirmizrādē Londonā šī gada augustā, latviešu zīmola “Lazy Francis” kleitā:

Foto: Scanpix

“Izmērus noņēmām Skype un es radīju viņai divas kleitas – vienu pirmizrādei Losandželosā, bet otru – Londondas pirmizrādei, uz kuru biju ielūgta arī es. Galvenais, lai kleita ir pamanāma, tāpēc arī iepriekšējās reizēs izvēlējos dabiskā zīda audumus intensīvā krāsā un apakšsvārkus, kas kontrastē ar kleitas pamattoni. Tas nepieciešams, lai izceltu mazās aktrises lielajā pūlī viņām tik svarīgajā dzīves brīdī,” – sacījusi dizainere Olga Krūze žurnālam “Privātā Dzīve”.

Aktrise Rūbija Bārnhila Stīvena Spīlberga filmas “Lielais draudzīgais milzis” pirmizrādē Kannās 2016.gada maijā:

Foto: Scanpix

Kailija Rodžersa filmas “Skaistums tev līdzās” pirmizrādē 2016.gada decembrī:

Foto: Scanpix

Šāda modeļa kleitu cenas zīmola “Lazy Francis” mājas lapā var iegādāties sākot no 200 līdz 289 eiro.

LA.lv