Šodien, 9. janvārī, Kembridžas hercogiene, prinča Viljama sieva Keita Midltone svin savu 37. dzimšanas dienu. Un neskatoties uz to, ka lielāko dienas daļu viņa pavadīs bez vīra sabiedrības jau tāpat ir zināms, ka tā būs Keitas skaistākā, emocionālākā un neaizmirstamākā dzimšanas diena.

Vēl pirms gada, šajā datumā, Keita bija trešā bērniņa gaidībās – viņa gaidīja dēlu princi Luisu. Šī iemesla dēļ, viņa savu dzimšanas dienu aizvadīja mierīgi ģimenes lokā, kopā ar vīru princi Viljamu un bērniem – princi Džordžu un princesi Šarloti. Turklāt, izskatās, ka arī šogad Keita dzimšanas dienu plāno pavadīt ļoti sirsnīgā atmosfērā, kopā ar vistuvākajiem ģimenes locekļiem Kensingtonas pilī, Londonā.

Šī būs Keitas pirmā dzimšanas diena kopā ar viņas trīs bērniem. Keita līdz šim bija redzama tikai nedaudzās fotogrāfijās kopā ar visiem trīs bērniem, taču jau no pirmajā bildēm tapis skaidrs, ka princim Luisam un Keitai ir ļoti cieša emocionālā saikne. Galvenokārt tāpēc, ka princis Luiss ir ļoti līdzīgs Keitai. Viņas jaunākajam dēlam ir tikpat brūnas acis, kā Keitai un visai Midltonu ģimenei. Pēdējo reizi princi Luisu redzējām, kad tika publiskotas karaliskās ģimenes Ziemassvētku pastkartes, kur jaunākais karaļnama princis smaidīja, omulīgi sēžot Keitas rokās.

Esam apkopojuši fotogrāfijas, kā Keita sagaidījusi savas dzimšanas dienas no brīža, kad kļuvusi par prinča Viljama sievu.

Keitas 25. dzimšanas diena

Embed from Getty Images

Tikai dažas nedēļas pirms Keitas 25. dzimšanas dienas, Keita iepazīstināja savu ģimeni ar savu mīļoto vīrieti – princi Viljamu. Kad mediji bija uzzinājuši topošās hercogienes oficiālo dzimšanas dienas datumu, neskaitāmi preses pārstāvji ielenca Keitas dzīvokli Londonā brīdī, kad viņa grasījās to pamest. Šo dzimšanas dienu viņa pavadīja bez sava mīļotā drauga, pinča Viljama.

Keitas 26. dzimšanas diena

Embed from Getty Images

Arī šo dzimšanas dienu Keita pavadīja bez prinča Viljama, taču kopā ar ģimeni apmeklēja kādu populāru restorānu Londonā. Ar princi Viljamu viņa tikās un atzīmēja dzimšanas dienu dažas dienas pēc oficiālā dzimšanas dienas datuma.

Keitas 27. dzimšanas diena

Princis Viljams Keitas dzimšanas dienā pārsteidza viņu ar romantiskām vakariņām sveču gaismā Balmoralas muižā Skotijā.

Keitas 28. dzimšanas diena

28. dzimšanas dienā princis Viljams Keitai uzdāvināja elegantus pērļu auskarus, kas lieliski piestāvēja viņas klasiskajai stila izjūtai. Taču pāra kokerspaniela šķirnes suns tos diemžēl esot apēdis.

Keitas 29. dzimšanas diena

Šī bija pēdējā dzimšanas diena pirms Keita ieguva hercogienes statusu. Šo dienu viņa pavadīja kopā ar princi Viljamu kopīgu draugu kāzās.

Keitas 30. dzimšanas diena

Embed from Getty Images

Pirmā dzimšanas diena kā karaliskās ģimenes loceklei. Šo dienu Keita pavadīja ģimenes lokā Kensingtonas pilī.

Keitas 31. dzimšanas diena

Diemžēl šo dzimšanas dienu Keita pavadīja slimnīcā, jo, esot prinča Džordža gaidībās, viņu mocīja grūtnieču nelabumi.

Keitas 32. dzimšanas diena

Embed from Getty Images

Šī bija ļoti īpaša diena Keitai, jo tā bija viņas pirmā dzimšanas diena, ko viņa svinēja jau būdama mātes lomā. Šo dzimšanas dienu viņa pavadīja ģimenes lokā Anmerhola namā.

Keitas 33. dzimšanas diena

Šo dzimšanas dienu Keita pavadīja pavisam mierīgi, jo karaliskais pāris nāca klajā ar paziņojumu, ka ir otrā bērniņa gaidībās. Keita Midltone šo dzimšanas dienu pavadīja ģimenes mājās Norfolkā, esot gaidībās ar princesi Šarloti.

Keitas 34. dzimšanas diena

Embed from Getty Images

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, šī dzimšanas diena bija ļoti sirsnīga un tuvāko ģimenes locekļu kompānijā. Šajā dzimšanas dienā pārim pievienojās viņu meitiņa, princese Šarlote.

Keitas 35. dzimšanas diena

Šī bija Keitas pēdējā dzimšanas diena Norfolkā, jo neilgi pēc tam viņa kopā ar vīru princi Viljamu pārcēlās uz dzīvi Kensingtonas pilī.

Keitas 36. dzimšanas diena

Embed from Getty Images

Keita bija trešā bērniņa gaidībās, tāpēc dzimšanas dienu vēlējās pavadīt prom no sabiedrības acīm. Šo dzimšanas dienu viņa pavadīja kopā ar princi Viljamu un saviem bērniem: princi Džordžu un princesi Šarloti. Arī šajā dienā, tāpat kā ikviena mamma, Keita sagaidīja savus bērnus – princi Džordžu atgriežamies no skolas un princesi Šarloti – no bērnudārza.