Kokteilis
Baudi

FOTO: janvārī “Arēnā Rīga” viesosies pasaulslavenais cirks, kas nekad izrādēs nav izmantojis dzīvniekus0


“Cirque du Soleil” izrāde uz ledus.
“Cirque du Soleil” izrāde uz ledus.
Publicitātes foto

Cirque du Soleil ir viens no iespaidīgākajiem šovu veidotājiem visā pasaulē, un, protams, tas apvieno ne tikai skatītājus, bet arī māksliniekus no visas pasaules, turklāt arī pasaules un olimpiskos čempionus. 15.-19. janvārī Cirque du Soleil viesosies Rīgā ar izrādi CRYSTAL, kura notiek uz ledus, apvienojot neticamas slidošanas un akrobātikas prasmes un izaicinot gravitācijas likumus!

Slavens visā pasaulē

Cirque du Soleil ir mūsdienīgs cirks no Kanādas un tiek uzskatīts par lielāko teatrālo priekšnesumu ražotāju pasaulē! Tā uzvedumi tiek veidoti, izmantojot dažādus cirka mākslas žanrus un idejas, kas aizgūtas no visas pasaules. Tas pārsteidz ar dažādību un modernu pieeju. Protams, tieši tādēļ to iemīļojušas pat Holivudas vērienīgās zvaigznes, apmeklējot izrādes un viesojoties pie māksliniekiem aizkulisēs. Cirka dibinātājs un vadītājs Gijs Lalibertē (Guy Laliberté) ir plaši atpazīstams pasaulē, sākotnēji tieši pateicoties Cirque du Soleil radīšanai un sasniegumiem. Šodien G. Lalibertē ir pat sava zvaigzne prestižajā Holivudas bulvāra zvaigžņu alejā.

Mākslinieki, kas iztiek bez dzīvniekiem!

Cirque du Soleil var lepoties ar 1300 izpildošajiem māksliniekiem, kuri pārstāv vienpadsmit dažādas nacionalitātes un gandrīz 50 valstis! Talanti no visas pasaules sapņo kļūt par šīs trupas dalībniekiem, tas ir īsts sasniegums. Aptuveni 40 % no izpildošajiem māksliniekiem ir bijušie profesionālie sportisti – vingrotāji, kā arī pasaules un pat olimpiskie čempioni. Šī brīža sastāvs lepojas ar kopumā iegūtajām 17 olimpiskajām medaļām! Šiem cilvēkiem cirks ir ne tikai māksla, bet arī dzīvesveids, kurā izpaust savu emocionālo un intelektuālo pasauli caur kustību.
Tomēr ir vēl viens fakts saistībā ar cirka sastāvu, ar kuru lepoties – Cirque du Soleil mākslinieku vidū nav un nekad nav bijuši dzīvnieki.

Jau janvārī Rīgā!

2020. gada 15.-19. janvārī Cirque du Soleil viesosies Arēnā Rīga ar izrādi CRYSTAL. Tas ir dziļdomīgs un interesants stāsts par kādu meiteni, kura meklē dzīves jēgu un sāk raudzīties uz lietām no cita skatu punkta.
Šis šovs notiek uz ledus. Vingrotāji un cirka triku izpildītāji ir apguvuši izcilas slidošanas prasmes, apvienojot nevainojamu akrobātiku ar ledu; savukārt piesaistītajiem pasaules klases slidotājiem šī priekšnesuma radīšanā bija jāapgūst cirka disciplīnas un iemaņas. Piemēram, savienojot akrobātu un slidotāju prasmes, žonglēšana tiek izpildīta uz ledus, kas padara tās sniegumu gandrīz nereāli izcilu!
Šī izrāde nevienu neatstās vienaldzīgu, jo līdztekus mākslinieku netveramajam sniegumam, skatītāji tiks pārsteigti ar tādiem šova elementiem kā mūzika, gaismas, inovācijas. Cirka mājās Kanādā tiek regulāri pieaicināti speciālisti, kuri pat pašas neticamākās idejas spēj īstenot dzīvē, lai skatītājs katru reizi tiktu pārsteigts no jauna un nespētu paredzēt notikumus.
Šajā enerģiskajā izrādē jau tā sarežģītie triki tiek apvienoti ar bīstamiem lēcieniem, griezieniem un slidošanu. Šūpošanās priekšnesums apvieno sinhrono stabu iesaistīšanu, lēcienus no viena staba uz otru un iespaidīgas krievu stila šūpoļu darbības. Atsevišķas priekšnesuma daļas ietver arī pāra darbību gaisā, izmantojot siksnas un pēc tam sinhronu slidošanu jau atkal uz zemes.
Šovā tiek spēlēta dzīvā mūzika simfoniskā orķestra pavadījumā, kas piešķir vēl īpašāku gaisotni. Izrādē dzirdama dažādu žanru mūzika, sākot no klasiskās un beidzot ar rokmūziku. Iekļautas pat pasaulē atpazīstamāko popdziesmu interpretācijas, tā padarot izrādi vēl emocionālāku skatītājiem.

Saistītie raksti
Pasaulslavenā "Cirque du Soleil" izrādes uz ledus

Visu oktobri biļetes uz izrādi iespējams nopirkt ar īpašo 20% atlaidi ģimenēm! Ģimenes atlaide ir spēkā, pērkot biļetes 2 pieaugušajiem + 2 vai vairāk bērniem līdz 16 gadu vecumam. Vairāk informācijas šeit.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: pašmāju slavenības, blogeri un žurnālisti ballējas kafijas ballītē
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Zināms, kādas dāvanas Ziemassvētkos saviem bērniem dāvinās princis Viljams un Keita Midltone
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kāds neparasts vaļasprieks tev patiktu?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IP
Ilze Pētersone
Kultūra
Klīstošais holandietis atgriezies mājās. Saruna ar Egilu Siliņu
15 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
Šodien stājas spēkā jauns vilcienu kustības saraksts ar būtiskām izmaiņām visos maršrutos
4 stundas
KD
Krista Dzidzēviča
Kokteilis
Populārais amerikāņu šovs parodē Levitu
30 minūtes
LE
LETA
Dabā
Septīto gadu pēc kārtas decembra laikapstākļi atklāj interesantu tendenci
4 stundas
MZ
Monika Zīle
Latvijā
Monika Zīle: Toksiskā dārza augļi 1
4 stundas