Kokteilis
Apbrīno

FOTO: Iveta Vējone kopā ar Lielbritānijas grāfieni abas pirmo reizi izmēģina virtuālo realitāti0

Publicitātes foto

Šonedēļ Britu karaliskās ģimenes vizītes laikā Latvijas valsts prezidenta kundze Iveta Vējone ar Veseksas grāfa, Lielbritānijas prinča Edvarda dzīvesbiedri, grāfieni Sofiju apmeklēja Riga TechGirls pasākumu sieviešu piesaistīšanai darbam tehnoloģiju jomā. Abas kundzes pauda atbalstu dzimuma līdzsvara tēmas aktualizēšanai, un izrādās – pirmo reizi dzīvē izmēģināja virtuālo realitāti.

Publicitātes foto

Pēc Riga TechGirls iedvesmas uzrunām Iveta Vējones kundze kopā ar Viņas Karalisko Augstību Veseksas grāfieni Sofiju izmēģināja Marinas Petrakovas, Riga TechGirls līdzradītājas un audiologopēdes, veidoto risinājumu bērniem ar autismu, izmantojot virtuālās realitātes brilles. Abas lēdijas bija pārsteigtas par iespējām, ko terapijā un rehabilitācijā bērniem var sniegt virtuālā realitāte.

Publicitātes foto

Iveta Vējones kundze pēc virtuālās realitātes risinājuma izmēģinājuma un uzrunām teica: “Latvija var! Tik liels prieks redzēt, ka Latvijā ir cilvēki, kuri prot rast inovatīvus risinājumus! Ļoti iespaidīgi, ko esat sasniegušas 3 gadu laikā, apvienojot un izceļot šīs spilgtās sievietes.”  Savukārt Viņas Karaliskā Augstība Veseksas Grāfiene Sofija sarunā ar Riga TechGirls uzsvēra: “Sieviešu loma biznesā, palīdzība jaunām sievietēm un dzimuma līdzsvars ir tēmas, kas ļoti tuvas manai sirdij, tieši nākamo pirmdien es teikšu runu par šo tēmu Finansu Konferencē Londonā. Esmu patiesi aizrauta redzēt, kā Marina, kas iepriekš nebija saistīta ar tehnoloģiju sfēru, pēc tam, kad pievienojās Riga TechGirls komandai, ir pati radījusi savu unikālu IT risinājumu!”

Publicitātes foto
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: TV šova dalībnieks Vitālijs “iespiests stūrī” atzīstas vēl lielākos melos līgaviņām – patiesībā viņš nemaz nav brīvs vīrietis!
5 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kuros vienlaicīgi mīt divas personības
19 stundas
AG
Alise Grieze
Kokteilis
Tavs un mīļotā dzimšanas datums norāda: cik saderīgs pāris jūs esat un kāda būs jūsu nākotne
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Valdība dod zaļo gaismu teritoriālās reformas turpināšanai
15 minūtes
LE
LETA
Dabā
Arī tuvākajā diennaktī vietām gaidāms stiprs lietus un krusa
27 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Kreituse: Tiem, kas paši aiziet no darba, pabalsts jāmaksā vienu mēnesi
1 stunda
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
Polijā atceras PSRS agresiju
23 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Ukrainā nodedzināta Nacionālās bankas eksprezidentes māja
15 minūtes