Nedēļas nogalē Baltijas valstīs lielākajā interjera un dizaina kvartālā Rīgā “DECCO CENTRS” tika aizvadīts nebijis notikums – pirmais “Dizaina un garšas festivāls”. Rudenīgajā oktobra sestdienā  interjera kvartālā vienuviet pulcējās ne tikai sabiedrībā atpazīstamas personības un uzņēmējus, bet arī ģimenes un citus interjera un mājokļa iekārtošanas iespēju interesentus. “Dizaina un garšas festivāla” centrālās aktivitātes galvenā varone bija sabiedrībā iecienītā māksliniece Ieva Bondare, kura, kopā ar aktieri Rihardu Leperu un stila eksperti Žannu Dubsku veidoja īpaša dizaina kolāžu no salonveikala “Anitra” grīdas segumu gabaliem.

Foto: Juris Zolbergs

Pirmā “Dizaina un garšas festivāla” viesu starpā bija tādas sabiedrībā pazīstamas personas kā pavārgrāmatu autore Signe Meirāne, politiķis Mārtiņš Bondars un viņa sieva māksliniece Ieva Bondare, ekonomikas ministrs Arvils Ašaradens, radio SWH valdes priekšsēdētājs Jānis Šipkēvics, aktrises Zane Vaļicka un Agnese Zeltiņa, TV personības Agnese Drunka un Ieva Brante, stila eksperte Žanna Dubska, uzņēmēja Marika Ģederte ar kungu, kā arī iecienīti interjera speciālisti, vairāki populāri blogeri un viedokļu līderi.

“Dizaina un garšas festivāla” programma bija saistoša visai ģimenei – lieliskā atmosfērā pasākuma viesi baudīja gan izcilu street food izlasi no itāļu, spāņu, meksikāņu, latviešu un Āzijas virtuvēm, gan lielisku mūziku un pievilcīgu dizainu. Auto cienītājiem bija ekskluzīva iespēja iepazīt Moller centra zīmola AUDI modeļus Audi Q2 un Audi Q5, kā arī pašu jaunāko – Audi Q8. Savukārt Latvijā sevi nesen pieteikusī jauna koncepta degvielas uzpildes stacija KOOL, kas vienlaikus ir arī ērta ātrās iepirkšanās vieta, sasildīja ar aromātisku latviešu zīmola kafiju un brieža gaļas burgeriem.

Foto: Juris Zolbergs

Savukārt “DECCO CENTRS” salonveikali pasākuma ietvaros bija sarūpējuši dažādas aktivitātes ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem, tai skaitā, trifeļu ražošanas meistarklasi, sejiņu apzīmēšana, dažādas prāta spēles, priekšnesums ar elektrību un daudzus citus neaizmirstamus piedzīvojumus.

“Mums ir liels gandarījums, ka varējām šos svētkus savā kvartālā svinēt tik kuplā pulkā. Ar prieku vērojām, ka “Dizaina un garšas festivāla” viesi aktīvi iesaistījās mūsu nomnieku piedāvātajās aktivitātēs” pieredzē dalās projekta attīstītājs Valdis Kirikovs. ““DECCO CENTRS” kvartālā esam apvienojuši vairāk nekā 20 vadošo nozares profesionāļu salonveikalus un ikviens no tiem šajā dienā bija sarūpējis īpašu pārsteigumu gan lieliem, gan maziem apmeklētājiem. Šo festivālu plānojam veidot kā tradīciju un jau šobrīd kaļam idejas kā savus viesus iepriecināt nākamajā “Dizaina un garšas festivālā”, papildina V. Kirikovs.

Foto: