39 gadus vecā kinozvaigzne Keita Hadsone parādījusi savu augumu pēc dzemdībām: viņa nopublicējusi foto bez filtriem savā Instagram kontā. Tāpat trīs bērnu māmiņa paziņojusi, ka plāno tikt vaļā no 11 liekajiem kilogramiem.

Keita Hadsone kļuva par māmiņu trešo reizi šī gada 2.oktobrī. Mazulītei tika dots vārds Ronnija Rouza. Aktrise aptuveni 2 nedēļas pēc dzemdībām pievērsās treniņiem.

Kā apgalvo pati Keita, viņai vēl priekšā ejams garš un smags ceļš, lai “savestu sevi kārtībā”. Jo kopumā viņai vēl jātiek vaļā no aptuveni 11 liekajiem kilogramiem.

So…here we go! The routine with our baby is getting more familiar and I’m ready to start taking a little time in the day focusing on myself. For me that means my health. Why? Because I wanna be around a long time for these three kiddos of mine. I know that some are curious about what that means and for all you moms (wether working or not working moms) it is the most challenging thing in the world to balance kids and personal time. Let’s be honest, kids take the number one position and it’s haaaaard to make the time for yourself. I’ve been doing a lot of research and I’ve spent my life time trying all kinds of new things that are focused on health and wellness. Because I am on a mission right now to get back to my fighting weight 😉 and my strong body/mind back I want to bring you in on some of this journey. If you want to follow a more in-depth of my to-dos, @prettyhappyofficial will be posting all kinds of fun tidbits from exercises we are loving to foods/recipes we ❤️ and meditation practices I just can’t live without 🧘‍♀️ MY GOAL: I will be shooting a film in the spring and I’m looking to shed 25lbs. I’d like to try new workouts and eat as healthy as I can. I wanna do all this and keep up milk production, raise my kids, work everyday, make time for my man, have girlfriend time and stay sane! 🤪 I know that this sounds more like a new year resolution but after Thanksgiving and everyone thanking their health, I feel motivated to keep that up. Much love and hope everyone’s Having an amazing start to the holidays! 💋

A post shared by Kate Hudson (@katehudson) on

Keita atzinusies, ka ar trešo mazuli viņa ir kļuvusi daudz mierīgāka, jo tagad viņa zina, pie kā strādāt, lai atgūtu atkal slaidu augumu. Lai to izdarītu, viņa ir ēd veselīgu uzturu, nodarbojas ar treniņiem, kā arī meditē.

“Šobrīd man galvenais ir veselība. Kāpēc? Jo es plānoju ar saviem trīs bērniem pavadīt pēc iespējas ilgāku laiku. Es zinu, ka daudziem ir grūti sabalansēt laiku starp bērnu audzināšanu, sevi pašu un darbu.”

The early morning calm #babybubble

A post shared by Kate Hudson (@katehudson) on

Tāpat aktrise apsolījusi dalīties ar faniem ar saviem sasniegumiem, ēdienu receptēm, kurus viņa gatavo un interesantiem fiziskajiem vingrinājumiem. Aktrises Instagram konta sekotāji un fani pateikušies viņai par viņas godīgumu un atklātību, un daudzi izteikuši viņai atbalstu arī pievēršoties svara zaudēšanai, lai tādā veidā atbalstītu savu elku.