Hokejista Laura Dārziņa sieva Lelde gadu pēc darbošanās modes dizainā tagad pievērusies arī košu aksesuāru izgatavošanai, šonedēļ raksta žurnāls “Privātā Dzīve”.

“Krāsaini un garšīgi” par saviem radītajiem aksesuāriem saka Lelde Dārziņa. Šāda informācija atrodama arī viņas pērn dibinātā modes zīmola “Honey Pearl” mājas lapā.

Hokejista Laura Dārziņa sieva atklājusi, ka radoša bijusi jau bērnībā, bet gaidot otro bērniņu Hannu, viņa sākusi šūt viņai kleitas. Apkārtējo atzinība viņu iedrošinājusi pievērsties bērnu modei, ko viņa ar prieku arī dara, atklājusi astoņgadīgā Henrija un divgadīgās Hannas mamma un zīmola “Honey Pearl” radītāja Lelde Dārziņa žurnālam “Privātā Dzīve”.

Leldes fantāzijas lidojums ir apbrīnojams – te atrodamas aromātiskas arbūza šķēles, zemenītes, kārdinošas kūciņas un citas “garšīgas” piespraudes, kas gan esot paredzētas mazām meitenītēm, tomēr izskatās tik oriģinālas, ka tās pavisam droši kādam tērpam varētu izvēlēties arī pieaugušas sievietes.

Lelde izgatavo aksesuārus arī pēc individuāliem pasūtījumiem un izgatavošanas laiks ir aptuveni viena nedēļa. Cenas par brošu svārstās no 10 līdz 20 EUR. Visas piespraudes ir roku darbs, jo katra pērlīte pie arbūza šķēles, zemenītes vai kūciņas ir piešūta ar rokām.