Kokteilis
Iekārto

Foto: Gundega Skudriņa Botānisko dārzu pārvērš līdz nepazīšanai!0

Foto: Jānis Vīksna

Kopš pagājušās nedēļas Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā jau otro gadu pēc kārtas tiek piedāvāta pavasarīga pop-up „Kafejnīca ar noteikumiem”, kas būs atvērta līdz 18.jūnijam. Ikvienu kafejnīcas apmeklētāju sagaida nokļūšana noslēpumainā dārzā un piedalīties kādreiz nenotikušu kāzu atmosfērā, izbaudot romantisku pavasari, kur vītero putni, smaržo puķes un acis žilbst no apkārtējā zaļuma. Pavasara noskaņās veidoto kafejnīcu radījusi radošā apvienība „Skudras metropole” – producente Gundega Skudriņa ar komandu sadarbībā ar Paulig.

Katra diena romantiski pavasarīgajās noskaņās radītajā kafejnīcā būs atšķirīga – saules stari dienas gaitā, saulriets vakarā, viesi, sarunas, izglītojošas spēles un smiekli. Pēc “Kafejnīcas ar noteikumiem” apmeklējuma cilvēki jutīsies kā iznākuši no romantiskas kāzu pasakas, sajutuši taureņus pakrūtē, kas noslēpumaini kā plīvurs pārsegs kāda apmeklētāja galvu, kā arī vēloties dāvāt prieku un smaidus ikvienam, ko satiks mājupceļā. Īsi pirms mājupceļa katram viesim būs iespēja izzīlēt Paulig kafijas pupiņās, kas viņus sagaida vasarā.

„Kafejnīcas ar noteikumiem” ideju palīdzēja īstenot dizainers un scenogrāfs Mārcis Ziemiņš un projekta vadītāja Nora Ūpe. Maltītes nodrošinās banketu servisa “Kuk Buk” šefpavārs Andris Jugāns.

„Kafejnīca ar noteikumiem” atvērta katru dienu – darba dienās gaidot viesus no plkst. 12.00 līdz plkst. 22.00, bet brīvdienās – no plkst. 11.00 līdz plkst. 23.00, iepriekš rezervējot galdiņu pa tālruņa numuru 25744727.

LA.lv