Kokteilis
Apbrīno

FOTO: gluži kā pasakās – Meganas Mārklas pirkstā parādījies trešais gredzens un tā nozīme ir ļoti sirsnīga0

Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA

Jau rakstījām, ka pagājušās nedēļas nogalē Megana Mārkla pirmo reizi parādījās sabiedrībā pēc dēliņa Ārčija piedzimšanas. Viņa kopā ar vīru, princi Hariju apmeklēja svinīgo parādi “Trooping the Colour”, kas katru gadu notiek par godu Lielbritānijas karalienes dzimšanas dienai.

Šiem svētkiem Saseksas hercogiene bija izvēlējusies tumši zilas krāsas elegantu kleitu no zīmola Givenchy un cepuri no Noel Stewart.

Taču acīgie fani pamanījuši kādu citu neparastu detaļu: Meganas pirkstā parādījies trešais gredzens – kopā ar laulības un saderināšanās gredzenu tagad šajā pirkstā ir vēl viens. Izskanējušas runas, ka tā ir prinča Harija dāvana Meganai par godu dēla dzimšanas dienai. Visticamāk, ka tagad Megana valkās visus trīs gredzenus – laulības gredzenu, kura dizainu radīja pats princis Harijs, izmantojot briljantus, kas bija viņam palikuši mantojumā no savas mammas – princeses Diānas, saderināšanās gredzenu un nu arī pēdējo gredzenu, kas ir simbols abu mīlestībai – pirmdzimtajam dēliņam Ārčijam.

Foto: IMAGO IMAGES/ SCANPIX/ LETA

Foto: IMAGO IMAGES/ SCANPIX/ LETA

LA.lv