Kokteilis
Apbrīno

FOTO: fitnesa modele Paula Freimane pastāsta par savas ģimenes “stindzinošu” tradīciju0


Paula Freimane
Paula Freimane
Foto no Paulas personīgā arhīva.

Izskatīgā pašmāju fitnesa modele Paula Freimane, kurai Instagram kontā vien ir vairāk kā 90 000 sekotāju, atklājusi kādu savas ģimenes tradīciju, ko viņas vectēvs sācis darīt pirms 30 gadiem, tētis – pirms 10 gadiem, brālis nesen un nupat arī viņa.

Paula savos sociālajos tīklos pastāstīja: “Tas nav trends, kam sekoju līdzi vai kādam kaut ko pierādīt. Pirmo reizi dalos ar to, ko esmu iesākusi darīt. Mans vectēvs ziemas peldēšanu aizsāka pirms 30 gadiem, kad viņa dzīve nebija pārāk labā periodā, šobrīd viņam ir 79 gadi un viņš nekad neslimo, jūtas kā jauns puisis kas bauda dzīvi katru dienu. Kā mans vectēvs saka: “Iedomājies, kas notiek ar produktu, ja to neieliec ledusskapī – aukstumā, nu vot, tas sabojājas! Ar mani ir tāpat, tāpēc esmu labi saglabājies!”. Mans tētis šo aizsāka pirms gadiem 10. Brālis nesen un visbeidzot es – šogad.
Es vienmēr zināju, ka tas būs tas, ko es darīšu – laikam gaidīju īsto dzīves etapu ,kad to aizsākt. Sports ir mana dzīves “mīlestība”, taču tas jau daudzus gadus esot mans dzīvesveids, neliek vairs tā aizrauties elpai un ir kļuvis pašsaprotams. Es atkal atguvu to sajūtu, ziniet, kā pēc treniņiem. Es to izjutu jau pēc pirmās reizes stindzinoši aukstajā ūdeni.. Elpa aizrāvās, bailes pazuda, visa apkārtējā pasaule vairs nav svarīga… Esi tikai tu un ūdens.. Iznākot ārā, tevi sāk durstīt simtiem adatiņu un tu jūties dzīvāks kā jebkad!”.

Saistītie raksti

 

View this post on Instagram

 

Ice Ice Baby ❄️⛄️ 1st December and -1° today ❄️ Tas nav trends kam sekoju līdz vai kādam kaut ko pierādīt. Pirmo reizi dalos ar to ko esmu iesākusi darīt. Mans vectēvs ziemas peldēšanu aizsāka pirms 30gadiem, kad viņs dzīvē nebija pārāk labā periodā, šobrīd viņam ir 79gadi un viņš nekad neslimo , jūtas kā jauns puisis kas bauda dzīvi katru dienu. Kā mans vectēvs saka: “iedomājies kas notiek ar produktu ja to neieliec ledusskapī – aukstumā, nu vot, tas sabojājas! Ar mani ir tāpat, tapēc esmu labi saglabājies 😁❄️”. Mans tētis šo aizsāka pirms gadiem 10. Brālis nesen un visbeidzot ES – Šogad. Es vienmēr zināju kad tas būs tas ko es darīšu, laikam gaidīju īsto dzīves etapu kad to aizsākt. Sports ir mana dzīves “mīlestība”, taču tas jau daudzus gadus esot mans dzīvesveids, neliek vairs tā aizrauties elpai un ir kļuvis pašsaprotams. Es atkal atguvu to sajūtu, ziniet kā pēc treniņiem. Es to izjutu jau pēc pirmās reizes stindzinoši aukstajā ūdeni.. elpa aizrāvās, bailes pazuda, visa apkārtējā pasaule vairs nav svarīga.. esi tikai tu un ūdens.. iznākot ārā tevi sāk durstīt simtiem adatiņu un tu jūties dzīvāks kā jebkad! 🖤❄️

A post shared by Paula Freimane (@paolafreeman) on

Fitnesa modele dalījās arī ar fotogrāfijām, kurā redzams, kā 1.decembrī, kad termometra stabiņš noslīdējis zem nulles, Paula izpeldējusies.

LA.lv
LE
LETA
Kokteilis
Grupa “Purple Negative” nodod klausītājiem pirmo videoklipu
8 stundas
LE
LETA
Kokteilis
Tiek pārcelts “The Neighbourhood” koncerts
8 stundas
IP
Inga Prūse
Kokteilis
Sportiski, glīti, bagāti. Pelnošāko Latvijas basketbolistu jaunākā topa virsotnē – Porziņģis ar teju 15 miljoniem eiro
9 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
“Vienmēr esmu bijusi politiska”. Saruna ar Alīdi Ausmu Forstmani no Kanādas
Intervija 1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Bordāns noliedz savu ietekmi uz ASV lēmumu vērst sankcijas pret Lembergu
40 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Darbam Ventspils brīvostas pārvaldes valdē ārkārtas sēdē nolemj iecelt Boltmani
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Valsts pārņems Rīgas un Ventspils ostas
6 stundas
LE
LETA
Latvijā
Burovs: Plāns pārņemt Rīgas ostu valsts pārziņā ir “tālu no saprāta robežām” 1
1 stunda