ASV pirmās lēdijas darbadienas jūlijā bija gana piesātinātas, jo viņa, pildot savus tiešos pienākumus, kopā ar savu vīru – Amerikas prezidentu Donaldu Trampu devās neskaitāmās oficiālās vizītēs, apciemojot daudz valstu.

Lietišķā etiķete šādās augstu amatpersonu tikšanās reizēs sievietēm ir sarežģītāka nekā vīriešiem, kuriem tumšs uzvalks ir piemērots teju vai visās situācijās. Palūkosim, kādos elegantos un izsmalcinātos tērpos Melānija apmeklēja dažus no šīm oficiālajām vizītēm. Viņa, būdama viena no pasaules, stilīgākajām dāmām, priekšroku deva baltajai krāsai, kas ir šīs vasaras modernākā krāsa.

11.jūlijā Melānija Trampa apmeklēja NATO sammitu Briselē. Šajā reizē viņa izvēlējās baltu, sievišķīga piegriezuma kleitu, kam pieskaņoja bēšas krāsas laiviņas uz augstiem papēžiem.

13.jūlija norisinājās viesošanās Anglijā, kur viņus ar Donaldu sagaidīja Anglijas karaliene Elizabete II. Šim pasākumam Melānija bija devusi priekšroku ļoti lietišķām gaišam kostīmam ar melnu, šauru ādas jostu un bēšās krāsas augstpapēžu laiviņām. Arī matu sakārtojums bija atbilstošs atturīgajam, bet vienlaikus tik elegantajam tēlam – Melānijas mati bija saveidoti glītā copē.

18.jūlijā ASV pirmais pāris atgriezās mājās, Amerikā. Melānija bija ģērbusies klasiskā svārku kostīmā – tumšas krāsas žaketē un zīmuļveida svārkos, tam pieskaņojot šauru, baltas krāsas ādas jostu, kā arī augstapēžu melnas krāsas laiviņas. Stilisti un modes kritiķi sajūsminājās par ASV pirmās lēdijas drosmi zem lietišķās žaketes izvēlēties baltu, trikotāžas, mazliet apspīlētu, T-kreklu. Nenoliedzami, viņai tas ļoti piestāv!

Foto: