Kokteilis
Stilo

Foto: elegantā Keita Midltone pirms dzemdībām apmeklējusi Lieldienu dievkalpojumu0

Foto: EPA (LETA)

Atgādināsim, ka nesen prinča Viljama sieva, hercogiene Keita Midltone paziņoja, ka dodas dekrēta atvaļinājumā, lai mierīgi sagatavotos trešā mazuļa nākšanai pasaulē, tāpēc vairs neapmeklēs publiskus pasākumus. Tomēr vakardien prinča Viljama sieva devās uz Lieldienu dievkalpojumu kopā ar Anglijas karalieni un savu vīru.

Foto: AFP (LETA)

1.aprīlī Anglijā tika atzīmetas Lieldienas. Uz baznīcas dievkalpojumu devās arī karaliskās ģimenes locekļi: karaliene Elizabete II, viņas vecākais mazdēls – princis Viljams kopā ar sievu Keitu un citi. Viņi apmeklēja svēto dievkalpojumu Vindzoras pils kapelā.

Foto: REUTERS (LETA)

Dievkalpojumu Keita apmeklēja tērpusies tumšas krāsas elegantā mētelī un tādas pat krāsas cepurē. Pie apģērba hercogiene bija pieskaņojusi bēšas krāsas laiviņas un somiņu. Daudzi atzīmējuši, ka Keita neilgi pirms dzemdībām izskatās patiešām apburoši un nezaudē savu eleganci.

Foto: REUTERS (LETA)

Dievkalpojumā nepiedalījās Keitas un Viljama bērni, kā arī šobrīd medijos apspriestākais pāris – princis Harijs un aktrise Megana Mārkla. Pavisam drīz, kā zināms, gaidāmas viņu kāzas.

Foto: EPA (LETA)

 

LA.lv