Eksdeputāts Kārlis Seržants, kurš politikā nonāca neilgi pēc pozitīvā snieguma  LNT raidījumā Degpunktā, šajās Saeimas vēlēšanās cieta neveiksmi un jaunajā parlamentā netika ievēlēts. Seržants daudzus gadus bijis Zaļo un Zemnieku Savienības pārstāvis, taču šobrīd viņš informē, ka žurnālistikā un politikā neatgriezīsies, savukārt ir jauna darba meklējumos.

 

View this post on Instagram

 

my dad is my best mate and he will always be-no matter what ❤️

A post shared by 💎 M.ART.A (@marta_serzante) on

Nu pagājuši jau gandrīz trīs mēneši kopš deputāta pilnvaru termiņa beigām un žurnālam “Privātā Dzīve” viņš atklāj, ka vienīgais, ar ko viņš šobrīd var palepoties ir tas, ka šajā laikā velta vairāk laika savai ģimenei.


“Vairāk pasekoju, kā iet meitai, kas aizraujas ar pozicionēšanos soctīklos. Liek dažādas bildes, eksperimentē… Viņa pati meklē dažādus grimēšanās paraugus, dažādus vizuālos skatus un tad tos mēģina parādīt uz sevis. Esmu paskatījies. Ir arī tādi pikantāki foto, bet neko, lai rosās! Man patīk,” žurnālam atklāj Kārlis Seržants.

 

View this post on Instagram

 

babygirl gets what babygirl wants

A post shared by 💎 M.ART.A (@marta_serzante) on


Kokteilis.lv jau informēja, ka 2017. gadā Seržanta meita Marta Seržante kļuvusi par Latvijas skaistāko matu īpašnieci. Konkursā “Miss Palette Latvija 2017” viņa ieguva galveno balvu un uzvarēja arī nominācijā “Žūrijas simpātija”.

 

View this post on Instagram

 

sorry, boys, but i already got my eyes on a guy who’s not interested

A post shared by 💎 M.ART.A (@marta_serzante) on