Kokteilis
Apbrīno

FOTO: Dziedātāja Aminata viesojas pie Latvijas karavīriem Afganistānā0

Foto: Ekrānuzņēmums

Portāls kokteilis.lv jau informēja, ka atzīmējot valsts svētkus, dziedātāja Aminata devās apciemot Latvijas karavīrus Afganistānā, sniedzot divus koncertus Marmalas bāzē Mazarišarīfā Latvijas un sabiedroto valstu karavīriem.

 

View this post on Instagram

 

Daudz laimes, Latvija! 🇱🇻🇱🇻🇱🇻 #latvijai100

A post shared by AMINATA (@aminata_savadogo) on


“Jūtos pagodināta par uzaicinājumu uzstāties Latvijas karavīriem, un esmu gandarīta, ka ar savu mūziku varu kādu iepriecināt! It īpaši man ir gods uzstāties Latvijas simtgadē, un tieši šajā, tik nozīmīgajā Latvijas jubilejā, karavīriem atvest daļu no dzimtenes. Šoreiz koncertu repertuārā iekļāvu ne tikai oriģināldziesmas, bet arī visiem zināmas latviešu dziesmas, tādēļ ceru, ka man Afganistānā izdosies kaut nedaudz radīt šo simtgades svētku sajūtu!” uzsver Aminata.

 

View this post on Instagram

 

🌙

A post shared by AMINATA (@aminata_savadogo) on


Kopā ar Aminatu koncertos Afganistānā piedalījās arī mūziķi Kaspars Ansons, Toms Mikāls, Aigars Lībergs un Krišjānis Geidāns.

 

View this post on Instagram

 

Performing for soliders in Afghanistan 🎶

A post shared by AMINATA (@aminata_savadogo) on


Aminata koncerttūrei izvēlēta, veicot Afganistānā dienošo Latvijas karavīru aptauju. Latvijas viesmākslinieku tūre Afganistānā organizēta par godu Latvijas simtgadei, lai morāli atbalstītu un valsts svētkos sveiktu starptautiskajā operācijā dienošos karavīrus. Pie karavīriem Afganistānā Latvijas valsts svētkos jau iepriekš viesojušies tādi mūziķi kā Aija Andrejeva, Liene Šomase, grupas “Gaint Fast”, “Z-Scars” un “Colt”.

LA.lv