Neapšaubāmi Dženifera Lopesa ir izcila, jo viņa ir vienīgā sieviete, kurai līdz šim ir izdevies vienlaicīgi būt labākā ieraksta īpašniecei un izpildīt galveno lomu tā brīža labākajā filmā Amerikā. (2001. gadā filmā “Kāzu plānotāja” un viņas albums “J. Lo”). Neskatoties uz to, viņa pat manījās šarmēt ikvienu filmas “Otrā iespēja” pirmizrādē Ņujorkā, uz to ierodoties gada grandiozākajā kleitā. Par godu filmas pirmizrādei, Lopesa bija izvēlējusies zīmola Giambattista Valli darinātu košu, ekstravagantu un vārda tiešā nozīmē – milzīgu kleitu.

Dženiferas košā kleita bija tik liela, ka viņai uz pirmizrādi ieradās attiecīga izmēra transporta līdzeklī, lai gluži vienkārši tajā spētu ietilpt visa viņas kleita. Lopesas koši rozā kleita bija veidota no klasiska tilla auduma neskaitāmās kārtās, taču tās garums šokēja. Kleita priekšpusē atsedza aktrises skaistās un muskuļotās kājas, taču mugurpusē kleitas šlepe bija vairākus metrus gara.

 

View this post on Instagram

 

“Sit Ready…” #SecondAct premiere night!!! Out December 21st!!

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on


Vēlāk, tajā pašā naktī, turpinot filmas pirmizrādes svinības, Lopesa izvēlējās dizainera Ellie Saab skaistu, klasisku kleitu ar izteiktu dekoltē un ekstravagantu šķēlumu kleitas priekšpusē. Uz pirmizrādes svinībām Lopesa ieradās kopā ar savu mīļoto vīrieti Aleksu Rodrigesu.

Svinības aktrise ar draugiem un citiem filmas “Otrā iespēja” aktieriem noslēdza kādā ļoti neierastā vietā. Tērpusies skaistajā, baltajā dizainera kleitā, viņa ar draugiem apmeklēja picēriju, kur visi notiesājuši neskaitāmas picas šķēles. Tas šokē tikai tāpēc, ka Dženifera vienmēr popularizē veselīgu dzīvesveidu!

 

View this post on Instagram

 

#pizzatime🍕❤️

A post shared by QUEEN&KING👸🏽🤴🏾 (@xjloxqueen_13) on


Jau informējām, ka kopš 14. decembra Latvijā uz lielajiem ekrāniem skatāma lieliskās Dženiferas Lopesas jaunākā komēdija “Otrā iespēja”, kurā viņa atveido galveno varoni, četrdesmit gadīgo Maju. Maja strādā lielveikalā, kur viņa jūtas nenovērtēta un bieži aizsapņojas, kā mainītos dzīve, ja viņa būtu izdarījusi citas izvēles. Neapmierinātība par nepiepildītajiem sapņiem pieņemas spēkā. Pateicoties draugiem, kas pamatīgi piepušķojuši viņas CV un Feacebook lapā atrodamo informāciju, Maja tiek pieņemta darbā kādā prestižā uzņēmumā. Viņa ir apņēmības pilna pierādīt izglītotajiem ļaudīm, ka dzīves gudrība ir ne mazāk vērtīga par grāmatu gudrībām.

Foto: