Latviešu rokgrupa “Dzelzs vilks” ar enerģētisku uzlādētu koncertu “Dziesmas pilnmēness naktī” piektdien pārpildītā “Palladium” koncertzālē nosvinēja 25.gadskārtu.

Trīs stundas ilgajā jubilejas koncertā varēja muzikāli sekot grupas 25 gadu darbībai no tās pirmsākumiem līdz mūsdienām.

Rokgrupa “Dzelzs vilks” dibināta pirms 25 gadiem Mālpilī. Grupa izdevusi 13 studijas albumus, saņēmusi sešas “Mūzikas ierakstu” gada balvas un vairākas balvas nominācijās, kā arī radījusi dziesmas teātra un laikmetīgās dejas izrādēm.

Grupas vokālists, dziesmu autors un ģitārists ir Juris Kaukulis, taustiņu meistars Kaspars Tobis, basģitārists Kārlis Alviķis un bundzinieks Mārcis Judzis.

“Dzelzs vilks” pagājušā gada novembrī laida klajā 25.gadskārtas dziesmu dubultalbumu “Dziesmas pilnmēness naktī”, kurā apkopotas 25 rokmūzikas kompozīcijas no “Dzelzs vilka” pirmsākumiem līdz mūsdienām. Izlasē “Dziesmas pilnmēness naktī” iekļautas arī kompozīcijas, kuru ierakstā piedalījušies kādreizējie grupas dalībnieki – basģitārists Armands Butkevičs un bundzinieks Andris Bulvītis.